مشاوره دیجیتال مارکتینگ

امروزه بازاریابی دیجیتال به عنوان محرک اصلی موفقیت به حساب می آید. زیرا شرکت ها را قادر می سازد تا تبلیغات خود را به طور دقیق و موثر بر روی مشتریان احتمالی پیاده سازی کنند. از آنجا که افراد روزانه با حجم وسیعی از تبلیغات در رسانه های اجتماعی و آنلاین روبه رو هستند، انتخاب استراتژی مناسب دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت در تجارت ضروری است. 

 

شما چه زمانی به یک مشاور دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

 

   ۱) زمانی که به استراتژی های بازاریابی آنلاین قوی نیاز دارید.

   ۲) برای افزایش شانس موفقیت به تجزیه و تحلیل های کلیدی نیاز دارید.

   ۳) میخواهید با یک برنامه بازاریابی قوی روی اهداف بلند مدت و برندسازی تمرکز کنید.

 

 

مشاوره بازاریابی

مشاوره بازاریابی مجموعه اقداماتی است که با هدف مطالعه و تاثیرگذاری بر نیاز و رفتار مصرف کننده انجام می شود. خدمات مشاوره بازاریابی برنامه ریزی بلند مدتی است که به منظور تاثیر گذاری بر وضعیت فروش سازمان از سوی مشاور بازاریابی به شرکت ها ارائه می شود.

 

   آیا به دلایل افت فروش سازمان خود فکر کرده اید؟

   آیا می دانید در دوران رکود چگونه باید بازاریابی کنید؟

   آیا برای توسعه کسب و کارتان به مشارور بازاریابی نیازمندید؟

   آیا از قوانین موفقیت در فروش اطلاع دارید؟

   چگونه می توانید مشتریانی وفادار برای سازمان خود به ارمغان آورید؟

   با تکنیک های متقاعد سازی مشتری آشنایی دارید؟

 

مشاوره سئو

مشاور سئو سازمان شما در واقع مسئولیت تحلیل، بررسی، برنامه ریزی و اجرا در جهت بهبود وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شرکت شما را بر عهده دارد. ارتقای رتبه سایت شما نسبت به رقبا و افزایش بازدید وب سایت از جمله وظایف مشاور سئو است. امروزه بیش از ۹۰ درصد بازدید های فضای وب از طریق موتورهای جستجو از جمله گوگل صورت می گیرد. به همین جهت برنامه ریزی سئو در بلند مدت می تواند نتایج مطلوبی برای کسب و کار شما فراهم آورد.

 

خدمات مشاوره سئو شامل :

 

   ۱) شناخت مشتری هدف

   ۲) بهینه سازی صفحات وب

   ۳) تحلیل کلمات پر بازدید در هر صنعت

   ۴) تحلیل وضعیت رقبا

   ۵) تنظیم گزارشات ماهانه

 

مشاوره تبلیغات

به منظور اثرگذاری و افزایش کارایی پیشنهاد می شود فعالیت های تبلیغات و بازاریابی بر اساس برنامه جامع بازاریابی به طور دقیق اجرا شود. مدیران شرکت ها نیازمند آن اند که برنامه های بازاریابی و ابزارهای تبلیغاتی به صورت شفاف و دقیق به آنها ارائه شود تا بتوانند تصمیم گیری مناسبی جهت سرمایه گذاری و بودجه بندی داشته باشند. 

 

وظایف مشاور تبلیغات :

 

   * اجرای برنامه های تحقیقاتی در زمینه تبلیغات و برندینگ

   * تعیین بودجه مناسب 

   * طراحی کمپین های تبلیغاتی

   * آموزش پرسنل سازمان 

   * تسهیل فرآیندهای تبلیغاتی

 

مشاوره فروش

فروش قلب تپنده یک سازمان است. بر خلاف مشاور بازاریابی که بیشتر وظیفه برنامه ریزی و طراحی کمپین های مارکتینگ را دارد، مشاور فروش مسئولیت اجرای برنامه های تایید شده را بر عهده دارد. تشکیل و آموزش تیم فروش، تدوین و اجرای طرح فروش، نظارت بر فعالیت های تیم بازاریابی و فروش، هدف گذاری، قیمت گذاری، تحلیل رقبا، تحلیل بازار، انتخاب کانال توزیع مناسب و ... از جمله وظایف مشاوران فروش در سازمان ها به حساب می آید. 

 

انتخاب مشاور فروش حرفه ای بر چه اساسی انجام می شود؟

 

   - تحصیلات

   - سوابق کاری 

   - بودجه سازمان 

   - اعتماد کارفرما

 

 

مشاوره ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ بخشی از استراتژی های مشاوره دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید که محصولات و خدمات از طریق کانال ایمیل به مخاطب عرضه می شود. نرخ بازگشت سرمایه در ایمیل مارکتینگ در حداکثر میزان ممکن قرار دارد. 

 

اولین گام در ایمیل مارکتینگ دریافت و جمع آوری آدرس ایمیل مخاطب با کسب رضایت از آنها است. خرید بانک ایمیل از بزرگترین اشتباهات صاحبان کسب و کارها در شروع فعالیت های تبلیغاتی است. 

 

در بازاریابی به خصوص بازاریابی دیجیتال اندازه گیری و تحلیل خروجی کمپین ها اهمیت بسیاری دارد. استفاده از ابزار ایمیل مارکتینگ نیز به دانش و تجربه کافی در این زمینه نیازمند است. شما نیز به منظور تحلیل داده های حاصل از اجرای ایمیل مارکتینگ نیاز دارید که می توان گفت شکست یا موفقیت کسب و کار شما تا حد زیادی به تحلیل های مشاور ایمیل مارکتینگ شما مرتبط خواهد بود. 

 

مشاوره طراحی سایت

وب سایت شما ویترین کسب و کار شماست. طراحی وب سایت ترکیبی از دانش، تجربه و خلاقیت است. طراحی سایت باید به گونه ای باشد که تصویر مناسبی از برند کسب و کار شما به مخاطبان عرضه کند. ارائه اطلاعات جامع و مفید از کسب و کار، هدف و رسالت سازمان و ویژگی محصولات و خدمات شما در سایت می تواند مخاطبان را به هوادار دائمی سازمان شما تبدیل نماید

 

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی:

   

   ۱) طراحی UX

   ۲) طراحی و اجرای UI

   ۳) کدنویسی و اجرای طرح ها

 

 

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان در واقع سیستم ارتباط با مشتریان است که بر روی رفتار مشتری تمرکز دارد و با شناسایی علاقمندی های مشتری، تصمیمات درستی در جهت افزایش انگیزه در مخاطب و تغییر سیاست های کسب و کار اخذ می نماید. 

 

باشگاه مشتریان با هدف وفادارسازی مشتری مزایایی برای گروه های خاص مشتریان در نظر می گیرد. ایده باشگاه مشتریان ابزار جدیدی است که شرکت های تجاری به منظور حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید با ارائه کوپن، محصولات رایگان، امتیازات ویژه و ... مشتری را علاقمند به تعامل بیشتر و خرید می نمایند.

 

جمع آوری اطلاعات، تحلیل رفتار مخاطب و برنامه ریزی اولیه مهم ترین مرحله در مدیریت موفق باشگاه مشتریان کسب و کارها است. بدین منظور توصیه می شود از سیستم های ساده و ساختارمند برای تحلیل رفتار مخاطبان تان استفاده نمایید.

 

 

مشاوره صادرات

گرجه فعالیت های بازرگانی و تجاری دارای پیچیدگی های خاص خود هستند، کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه تا حد زیادی می تواند موثر واقع شود. چگونگی صادرات کالا به کشورهای مختلف، بازاریابی صادراتی در کشورها، تحلیل بازارهای صادراتی، چگونگی ترخیص کالا از گمرک، هزینه های حمل و نقل کالا و امور مربوط به بارنامه و بیمه از جمله خدمات مشاوره صادراتی به حساب می آید. صادرات به عراق، صادرات به قطر، صادرات به روسیه و ... از جمله مهم ترین مقاصد صادرات کالاهای ایرانی محسوب می شوند. واردات و صادرات نیازمند تجربه و تخصص فراوان در زمینه انواع کالاهای صادراتی، شناخت بازارهای مقصد و گشترش فرصت های بازار است. 

 

خدمات مشاوره صادرات:

 

   مشاوره جهت خرید

   طراحی برنامه جامع صادراتی

   انجام مذاکرات قراردادهای تجاری و صادراتی

   کسب اطلاع از مشکلات در زمینه امور گمرکی و استانداردها

آشنایی با فرآیند مشاوره

تحلیل بازار و درک کسب و کار

مراحل ۳ گانه بیان شده به منظور موفقیت در فرآیند مشاوره پیشنهاد می گردد. اولین مرحله از فرآیند مشاوره برگزاری جلسه به منظور بررسی مشکلات و بیان انتظارات مشتری است. در این مرحله سازمان به سنجش شخص مشاور و مهارت های او می پردازد. هدف اصلی از برگزاری جلسه آن است که طرفین از انتظارات و وظایف یکدیگر مطلع شوند و با دید جامع تری نسبت به ادامه همکاری تصمیم گیری نمایند. 

 

 

جمع آوری اطلاعات و جزئیات بیشتر از مشکل مورد نظر توسط مشاور و با کمک مدیران سازمان صورت می گیرد. در این مرحله مشاور کسب و کار به تحلیل اطلاعات، بازار هدف و مخاطب کسب و کار اقدام می نماید. 

تدوین برنامه جامع استراتژیک

پس از جمع آوری و تحلیل داده های کسب و کار مشاور مجموعه اطلاعات دریافتی را در تعداد کمتری دسته بندی قرار می دهد تا بررسی چالش ها و مشکلات هر بخش کسب و کار به طور شفاف تر قابل بررسی باشد. مرحله برنامه ریزی، طراحی و تدوین برنامه جامع کسب و کار را می توان مهم ترین مرحله از فرآیند مشاوره کسب و کار، بازاریابی و فروش دانست. 

 

در این مرحله مشاور یافته های حاصل از تحلیل اطلاعات سازمان را به همراه پیشنهادات بهبود روند کسب و کار در قالب برنامه جامع استراتژیک و کسب و کار ارائه می نماید. تعیین اهداف پروژه و فرآیند مشاوره و انتخاب مناسب ترین راهکار جهت بهبود شرایط سازمان از جمله وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ و مشاور کسب و کار به حساب می آید. 

مشاوره دیجیتال مارکتینگ
مشاوره تبلیغات

پیاده سازی و آنالیز نتایج

در این مرحله پیشنهادات شخص مشاور با تایید مدیران سازمان پیاده سازی می شوند. هر آنچه در گام قبل برنامه ریزی و تایید شد در این مرحله به اجرا در می آید. وظیفه اصلی پیاده سازی و اجرای برنامه های استراتژیک معمولا بر عهده سازمان هاست و مشاور تنها وظیفه نظارت بر اجرای درست فرآیند ها را دارد. 

 

برخی از پروژه ها نیازمند برگزاری جلسات و دوره های آموزشی هستند که مشاور وظیفه برنامه ریزی این جلسات را عهده دار است. پس از اجرای دقیق برنامه ها، نتایج حاصل از پیاده سازی توسط مشاور تحلیل می شود و ساختارهایی که نیازمند بهبود هستند باز طراحی می شوند. موفقیت و شکست کمپین های اجرا شده در سازمان ها و کسب و کارهای مختلف از طریق تحلیل نتایج مشخص می شود. هرچه دانش و تجربه مشاور بازاریابی و کسب و کار شما بیشتر باشد احتمال موفقیت سازمان تان افزایش می یابد.

تعرفه خدمات مشاوره

مشاوره کسب و کار دیجیتال

 • تحلیل و آنالیز رقبا در فضای وب
 • مشاوره بهبود فضای کسب و کار الکترونیکی
 • تحلیل موقعیت کسب و کار در فضای آنلاین
 • تدوین برنامه زمانبندی تیم دیجیتال مارکتینگ
 • تدوین پلن دیجیتال مارکتینگ
 • بهبود خطاهای رایج در سئو
 • و ...

۳۵۰۰۰۰۰ تومان

مشاوره صادراتی

 • تحلیل بازارهای صادراتی
 • روش اجرایی صادرات کالا
 • چگونگی ترخیص کالا از گمرک
 • هزینه‌های حمل‌ونقل کالا
 • بازارایابی صادراتی در کشورهای مبدا
 • امور مربوط به بارنامه و بیمه
 • نحوه تخصیص ارز
 • و ...

۶۵۰۰۰۰۰ تومان

پلن یک ساله مشاوره

 • شناخت بازار هدف و تقسیم بندی بازار
 • تدوین برنامه جامع بازاریابی اینترنتی
 • پایش و آنالیز کسب و کار الکترونیکی
 • تشکیل باشگاه مشتریان آنلاین
 • ارائه گزارش دوره ای از توسعه فعالیت ها
 • بررسی مشکلات فنی مربوط به سئو
 • بهبود خطاهای رایج
 • و ...

توافقی