آموزش سئو

آموزش رایگان سئو و بهینه سازی
۵ (۱)

 

مادامی که زندگی فردی و اجتماعی ما با فضای مجازی و اینترنت گره خورده باشد آموزش سئو یک آموزش اساسی است که برای عقب نیافتادن از این غافله در حرکت امری الزامی تلقی می شود. در این جا اصولی کلی در مورد یادگیری سئو به شما خاطر نشان می کنیم زیرا مطمئنا این اصول می تواند راهگشای موفقیت های آتی شما باشد. یک طرح آموزشی برای یادگیری این مهارت به صورت پیش فرض برای شما تهیه کرده ایم که شما می توانید در حین دوره آموزشی خود هر کدام را که فرا گرفتید تیک بزنید تا چیزی از قلم نیفتد.

 

آموزش رایگان سئو

 

آموزش گام به گام اصول سئو

  • پیدا کردن کلمات کلیدی برای بهینه سازی موتور جست و جو: کلمات کلیدی همان کلماتی هستند که باعث می شوند سایت شما در نتایج جست و جو مخاطبان هدفتان نمایش داده شود.
  • ترکیب سئو به صورت خلاقانه برای بازاریابی آنلاین و آفلاین
  • نوشتن مقاله برای موتورهای جست و جو: زمانی که کلمات کلیدی را یافتید باید آن ها را در مقالات خود به کار برده تا در نتایج جست و جو نمایش داده شوید.
  • استفاده از موثر ترین استراتژی های سئو: استفاده از استراتژی های مهم و موثر سئو چهارمین نکته ای است که باید در آموزش سئو است.
  • کلاه های سئو را بشناسید: سه نوع کلاه در سئو وجود دارد؛ کلاه سفید، کلاه سیاه و کلاه خاکستری! اگر می خواهید سئو را کامل بیاموزید باید این سه نوع کلاه را شناخته و در مورد آن ها اطلاعات کسب کنید.

محمدرضا شیخ بهائی مشاور

  • یادگیری سئو داخلی و خارجی: به طور کلی دو نوع سئو وجود دارد؛ سئو داخلی و سئو خارجی! هر فعالیتی که در خود سایت برای ارتقا رتبه آن انجام شود سئو داخلی نام دارد و سئو خارجی (همان گونه که از نام آن پیداست) به فعالیت هایی گفته می شود که در خارج از سایت خود (در سایت های دیگر) برای ارتقا رتبه سایت در گوگل انجام می شود.
  • انجام سئو محلی: یکی دیگر از مسائل مهمی که در سئو، حائز اهمیت است و در آموزش سئو باید آن را بیاموزید سئو محلی است. در سئو محلی شما می آموزید که چگونه محل کسب و کار شما برای افراد محلی در جست و جوهایشان نمایش داده شود.
  • چگونه از گوگل آنالیتیکس استفاده کنید: گوگل آنالیتیکس در واقع سیستم گزارش گوگل است که اطلاعاتی در خصوص سایت هایی که مخاطبان از آن ها به سایت ما رسیده اند و … ارائه می دهد. در آموزش سئو، نحوه استفاده از گوگل آنالیتیکس نیز به شما یاد داده می شود.
  • چگونه بینگ با گوگل رقابت می کند؟: یکی از موتورهای جست و جو که در رقابت با گوگل به وجود آمده است، بینگ نام دارد. شما در آموزش سئو می آموزید که بینگ چگونه قصد رقابت با گوگل را دارد و چه اقداماتی برای آن انجام می دهد.
  • و

مواردی که گفته شد خود دنیایی از آموزش است که اگر می خواهید به طور حرفه ای وارد کار سئو شوید باید آن ها را از صفر تا صد بیاموزید.

 

آموزش جامع سئو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.