آموزش لینکدین

آموزش لینکدین | راهنمای جامع کامل و تخصصی لینکدین از مقدماتی تا پیشرفته
۵ (۱)

 

آموزش لینکدین در قالب یکی از تاثیرگذارترین شبکه های اجتماعی در حوزه کسب و کار، امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. “LinkedIn” بزرگترین وب سایت شبکه “تجارت محور” است که به طور خاص و حرفه ای طراحی شده است.

لینکدین بیش از ۵۰۰ میلیون عضو در بیش از ۲۰۰ کشور جهان دارد. یک نمایه LinkedIn که به صورت حرفه ای نوشته شده است به شما امکان می دهد یک مارک حرفه ای آنلاین ایجاد کنید که می تواند بدون کمک رسانه های اجتماعی فرصت ها و شانس های شغلی بسیار ویژه ای را برای شما ایجاد کند.

 

محمدرضا شیخ بهائی مشاور

 

LinkedIn به شما این امکان را می دهد که مشخصات، تخصص، توصیه ها و ارتباطات خود را به نمایش بگذارید، هنگام استخدام و بازدید کارفرمایان از LinkedIn برای جستجوی نامزدها، پروفایل شما نه تنها اولین احساس حرفه ای در شما است بلکه نشان دهنده اعتبار در صنعت شما و برجسته کردن دستاوردهای شما است.

بسیاری از افراد هنوز اهمیت LinkedIn را در جستجوی شغل خود دست کم می گیرند و گاهی اوقات تمایلی به پذیرش شبکه های اجتماعی ندارند. این در حالی است که آموزش لینکدین با معرفی تمامی سازوکارهای حرفه ای و قدرتمند این شبکه به کاربران، اهمیت حضور در آن را به بهترین شکل ممکن شرح می دهد.

 

آموزش فروش در لینکدین

 

چرا استفاده از لینکدین اهمیت دارد؟

 

استفاده از لینکدین و دریافت آموزش های حرفه ای برای کسب مهارت های بیشتر دراین شبکه، به علت قرارگرفتن در معرض دید کارفرمایان و استخدام کنندگان، اهمیت ویژه ای دارد.

 

۹۳٪ استخدام کنندگان از LinkedIn برای تحقیق و استخدام داوطلبان استفاده می کنند. LinkedIn به شما امکان می دهد یک مارک شخصی آنلاین داشته باشید که باعث شود شما در معرض دید تصمیم گیرندگان و استخدام کنندگان اصلی قرار بگیرید.

 

استخدام کنندگان و کارفرمایان در شبکه های اجتماعی منسجم و حرفه ای به دنبال جذب نیروهای مورد نظر خود هستند. آموزش لینکدین به همراه ارائه مشاوره های تخصصی در این حوزه، فرصت حضور به یک عنوان یک نیرو حرفه ای در این شبکه با بهترین بازخورد را برای افراد ایجاد می کند.

 

معرفی کسب و کار در لینکدین

 

این بدان معنی است که وقتی نام شما در یک موتور جستجو مانند google قرار می گیرد ، شما یک مارک شخصی آنلاین دارید و در نتایج جستجو ظاهر می شوید. به همین دلیل شما باید اطمینان حاصل کنید که با نمایه LinkedIn خود به روشی مشابه CV رفتار می کنید و اطمینان حاصل کنید که آنچه در این نمایه است به بهترین شکل ممکن شما را می شناساند.

 

دانش، اعتبار و تخصص رهبری خود را نشان دهید. داشتن نمایه LinkedIn به اعتماد به نفس کارفرمایان و استخدام کنندگان کمک می کند زیرا آنها می توانند توصیه ها و ارتباطات و شواهدی از ارزش شغل و حرفه تخصصی شما را ببینند.

 

آموزش جامع کار با لینکدین

 

بررسی مهم ترین ظرفیت های آموزش لینکدین

 

از مهم ترین موضوعاتی که آموزش لینکدین به عنوان یک رسانه شغلی حرفه ای را به اولویت تبدیل می کند، امکان دریافت پیشنهادات کاری فوق العاده با مزایایی هیجان انگیز است.

آموزش لینکدین این ظرفیت را برای فرد ایجاد می کند تا از این شبکه به عنوان یک ابزار تحقیقاتی استفاده کند. داشتن یک حساب LinkedIn همچنین به این معنی است که شما می توانید از سایت برای تحقیق در مورد شرکت ها، مصاحبه کنندگان، استخدام کنندگان و مدیران استخدام استفاده کنید.

این قبل از ارسال درخواست و تحقیق در مورد افرادی که با شما مصاحبه می کنند و انجام تحقیقات مصاحبه مفید است. LinkedIn دارای یک تابلوی شغلی عالی است.

فرصت های جدیدی در سراسر سایت LinkedIn وجود دارد که ممکن است در تابلوهای کاریابی سنتی وجود نداشته باشد. با استفاده از LinkedIn می توانید مستقیماً برای نقش ها درخواست کنید، جستجوهای شغلی را ذخیره کنید.

 

آموزش تخصصی کار با لینکدین

 

می توانید مهارت و استعداد خود را به به کارفرمایان در یک محیط اجتماعی اثبات کنید. البته باید این نکته مهم را در نظر گرفت که اثبات این امر تنها در صورت آموزش لینکدین به صورت حرفه ای امکانپذیر است.

بگذارید دیگران شما را برای مهارت ها و کارهای گذشته خود تأیید کنند. هنگامی که دیگران شما را توصیه یا تأیید می کنند ، هرکسی که نمایه شما را ببیند می تواند این موارد را مشاهده کند و به شما نشان می دهد که متخصصان دیگری نیز برای داشتن مهارت های خاص از ادعاهای شما پشتیبانی می کنند.

این امر در برقراری ارتباط بسیار تاثیرگذار است. شما می توانید اعتبار خود را از طریق تاییدیه ها و توصیفاتی که LinkedIn اجازه می دهد مخاطبین شما در نمایه شما ببینند، ایجاد کنید.

 

آموزش جامع لینکدین

 

۱۰ گام مهم برای داشتن نمایه حرفه ای در لینکدین

 

کارشناسان آموزش لینکدین بر این عقیده اند که استفاده از تکنیک های مهم برای داشتن نمایه حرفه ای می تواند نقش مهمی در تصمیم گیری کارفرمایان داشته باشد. از جمله مهم ترین این موارد عبارت اند از:

 

  • عکس نمایه مناسب برای LinkedIn را انتخاب کنید.
  • یک عکس پس زمینه اضافه کنید.
  • عنوان خود را فراتر از یک عنوان شغلی قرار دهید.
  • خلاصه رزومه را به داستانی حرفه ای تبدیل کنید.
  • اعلام جنگ با واژه ها را فراموش نکنید.
  • مهارت های خود را ذکر کنید.
  • خدماتی که ارائه می دهید را در کانون توجه قرار دهید.
  • محتوای طولانی مدت را منتشر کنید.
  • از نظر انتشارات برای رهبری فکر خود اعتبار کسب کنید.
  • علاقه خود را برای یادگیری به نمایش بگذارید.

 

فروش در لینکدین

 

داشتن نمایه ای حرفه ای در لینکدین فرصت پیشی گرفتن برای کسب یک جایگاه شغلی فوق العاده ایده آل را برای یک فرد فراهم می کند. آموزش لینکدین را می توان جزء بخشی از آموزش های مهم برای ایجاد تحولات شغلی مطلوب معرفی کرد.

 

آشنایی با مهم ترین مزایا استفاده از لینکدین در مباحث آموزش لینکدین از دیگر موضوعاتی است که باید به آن اشاره کرد. برای اینکه “زودتر استخدام شوید” در اولین فرصت باید برای ساخت یک پروفایل حرفه ای بر اساس آموزش لینکدین اقدام کنید.

 

این اولین قدم در کسب جایگاه های شغلی مورد نظر است. چرا که فضا لینکدین برخلاف بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر، فضایی خاص و کاملا حرفه ای است. در نتیجه هیچ محدودیتی برای قدرتمندتر شدن در این فضا وجود ندارد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.