مشاوره سئو

مشاوره سئو و جدیدترین تکنیک های سئو
۵ (۸)

 

مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت خود را با مجرب ترین مشاوران و مجریان تجارت الکترونیک در میان بگذارید. مشاوره سئو یکی از خدمات کلیدی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید که در سال های اخیر توجه کسب و کارها را به خود جلب کرده است. مدیران و صاحبان کسب و کارها دریافتند که بهینه سازی وب سایت و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چقدر می تواند برای برندسازی و فروش محصولات سازمان شان موثر باشد. در بازار داغ خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی سایت افراد سودجویی هستند که بدون داشتن تخصص و تجربه کافی در این زمینه فعالیت می کنند. 

 

محمدرضا شیخ بهائی مشاور

 

مشاوره سئو چیست؟


مشاوره سئو به منظور بهبود رتبه سایت و افزایش نرخ تبدیل در کسب و کار شما است. به دلیل اینکه مدیران سازمان ها دانش فنی و فرصت کافی برای بررسی و بهینه سازی وب سایت را ندارد، حضور یک مشاور سئو که بتواند فرآیند های بهبود رتبه سایت را به صورت هدفمند پیش ببرد ضروری خواهد بود. در دنیای امروز داشتن وب سایت به تنهایی کافی نیست و لازم است محصولات و خدمات شما به درستی به مخاطب عرضه شود و در معرض دید مشتری قرار گیرد.

 

زمانی که کالا و خدمات شما مزیت رقابتی نسبت به رقبا دارد اما در گوگل جایگاه پایین تری نسبت به رقبایتان دارید قطعا گام مهم و موثری از رقبا عقب تر هستید. مشاور سئو با برنامه ریزی جامع و موثر می تواند رتبه بالایی در گوگل برای سازمان شما به ارمغان آورد و بازدید کنندگان سایت را به درستی در مسیر قیف فروش قرار دهد تا میزان سودآوری کسب و کار شما افزایش یاید. به عبارت دیگر مشاور سئو استانداردهای لازم از نظر محتوایی و برنامه نویسی را به بهترین نحو رعایت می نماید و ساختار فنی وب سایت را هدایت می کند.

 

 

مشاور سئو کیست؟


مشاور سئو به صورت مستقیم برای شما و سازمان تان کاری انجام نمی دهد اما برنامه جامع بهینه سازی و پیاده سازی دستورالعمل های حرفه ای برای دستیابی به اهداف سئو و بهبود رتبه وب سایت در گوگل را به مدیران و کارمندان سازمان ارائه می دهد. در سال های اخیر که کسب جایگاه مناسب در گوگل اهمیت چندانی یافته، شرکت و سازمان ها تصمیم گرفتند به منظور اجرای موثر محتوا و سئو فرد یا افرادی را به صورت مستقیم مسئول نظارت بر انجام سئو و تولید محتوا نمایند. مفاهیم و ابزارهای سئو بسیار گسترده و تخصصی هستند به گونه ای که نیازمند تجربه و تخصص کافی است.

 

مشاور سئو


چه زمانی سازمان ها به مشاور سئو نیاز دارند؟


امروزه نقش مشاور سئو بیش از هر زمان دیگری در سازمان ها و کسب و کار ها احساس می شود. هنگام راه اندازی سایت مشاور سئو می تواند در انتخاب اسم، دامنه و سایر امکانات مورد نیاز سایت شما را همراهی کند. پیشنهاد می شود قبل از شروع فرآیند طراحی و راه اندازی سایت با مشاور سئو در راستای اهداف مورد نظر و استراتژی های مناسب گفتگو نمایید.

 

سئو و بهینه سازی سایت چیست؟


سئو یک مفهوم کلی از فرآیند بهینه سازی وب سایت با توجه به الگوریتم ها و رفتارهای مورد تایید گوگل یا سایر موتورهای جستجو است. امروزه اهمیت سئو و بهینه سازی سایت بیش تر از گذشته مورد توجه مدیران و صاحبان کسب و کارها قرار دارد تا آنجا که سازمان ها حضور مشاور سئو در سازمان خود را به منظور پیشرفت و کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو الزامی می دانند. هدف اولیه از سئو نتایج بهتر در گوگل است اما هدف نهایی کسب و کارها بهبود ارتباط با مخاطبان و افزایش مشتریان واقعی کسب و کار است. در این هنگام نقش موثر و پر رنگ مشاور سئو متخصص و با تجربه چند برابر بیشتر خواهد شد.

 

چرا سئو؟


سئو ابزاری است که به سازمان ها کمک می کند جایگاه خود در موتور های جستجو را بهبود ببخشند و مخاطبان سایت و در نهایت مشتریان کسب و کار را افزایش دهند. رقبای اصلی سازمان شما همان سایت هایی هستند که در کلمات کلیدی مورد نظر جایگاه بهتری نسبت به شما دارند.

 

مشاوره سئو

 

وظایف مشاور سئو چیست؟

 

 • مدیریت بودجه و راهنمایی در زمینه اجرای مناسب ترین برنامه سئو
 • آشنایی کامل با حوزه فعالیت کسب و کار شما، محصولات، مشتریان و رقبا
 • بهینه سازی ساختار محتوای سایت و کدنویسی ها
 • بکارگیری کلمات کلیدی در متن، تگ عکس و محتواها
 • تحلیل کلمات کلیدی هدف و اولویت بندی
 • تعیین ساختار استراتژی محتوایی و تعیین صفحات لندینگ مناسب برای کلمات کلیدی
 • بازنویسی عناوین و تگ های مهم صفحات فرود به منظور جلب توجه کاربران و افزایش نرخ کلیک
 • بهبود رابط کاربری سایت
 • بررسی خطاهای گوگل و اصلاح آنها
 • پیاده سازی تکنیک های سئو داخلی و طراحی مناسب اطلاعات تماس با ما و کال تو اکشن ها
 • تعیین مسیر کاری و هدفگذاری تولید محتوا و کسب جایگاه در گوگل
 • بررسی دلایل موفقیت رقبا
 • نظارت بر تولید محتوای کاربردی و مفید
 • تحلیل خروجی حاصل از ابزارهای مدیریتی گوگل ازجمله گوگل وب مستر و گوگل آنالیتیکس
 • تعیین استراتژی مناسب لینک سازی داخلی و خارجی
 • تعیین ساختار ادرس دهی صفحات و بکارگیری کلمات کلیدی در آدرس صفحه
 • تعیین KPI مناسب برای دستیابی به اهداف
 • ارائه گزارشات ماهانه از میزان بازدید و جایگاه کلمات کلیدی
 • بررسی وضعیت هاست و دامنه از نظر کیفیت و سرعت
 • مشخص کردن نقشه راه موفقیت سایت

 

خدمات مشاوره سئو 

 

 1. مشاوره در زمینه یافتن مناسب ترین و پر بازدید ترین کلمات کلیدی
 2. مشاوره انتخاب بهترین کمپین تبلیغاتی
 3. مشاوره در زمینه تولید محتوا و نظارت بر تیم اجرایی
 4. مشاوره در زمینه مشکلات سئو سایت
 5. مشاوره و تحلیل سئو وب سایت رقبا
 6. مشاوره تحلیل آنالیزهای انجام شده و افزایش بازدید سایت

 

خدمات مشاوره سئو

 

چگونه می توان به مشاور سئو اعتماد کرد؟


سازمان ها برای رسیدن به نتایج طبیعی و ارگانیک گوگل باید استراتژی مناسب و برنامه جامع سئو داشته باشند. استراتژی های هر پروژه با سایرین متفاوت خواهد بود و نمی توان نسخه یکسانی برای همه پروزه ها پیچید و راه موفقیت هر پروژه متمایز از دیگران است. مشاور سئو معمولا فردی است که سال ها در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا و کمپین های تبلیغاتی و ابزارهای سئو تجربه کسب کرده است و سابق فعالیت در زمینه های گوناگون را دارد. مشاور سئو با تکیه بر دانش و تجربه خود اهداف نهایی سازمان و کسب و کار را در نظر گرفته و استراتژی ها و ابزارهای مناسب را پیاده سازی می کند.

 

آیا تضمینی برای درستی مشاوره سئو وجود دارد؟


نمونه کارهای موفق و سوابق اجرایی مشاور سئو مهم ترین مدرک در تایید درستی و موفقیت عملکرد او خواهد بود.

 

هزینه مشاوره سئو

 

هزینه خدمات مشاوره سئو به چه عواملی بستگی دارد؟


هزینه مشاوره سئو و همچنین خدمات سئو پیش فرض مشخصی ندارد اما به طور کلی بر اساس استراتژی تولید و انتشار محتوا، درجه سختی کلمات، پر رقابت بودن کلمه کلیدی، لینک بیلدینگ و تکنیکال سئو تعیین می شود.

 

مشاوره سئو حرفه ای را تجربه کنید!


با توجه به پیچیدگی فرآیند های سئو و گستردگی اطلاعات در اینترنت و همچنین پیشرفته تر شدن الگوریتم های گوگل آموزش سئو در مدت زمات کوتاه امکان پذیر نیست و پیشنهاد می شود سئو وب سایت خود را به فرد یا تیم حرفه ای بسپارید. در شرکت ها و سازمان های بزرگ حضور مداوم و پیوسته مشاور سئو در طول هفته در دفتر سازمان بسیار حیاتی خواهد بود چراکه تحلیل فرآیندهای سازمان و رقبا و نظارت بر عملکرد تیم تولید محتوا و سئوی سایت اهمیت بسیاری دارد. به گونه ای که یک مسیر اشتباه می تواند سازمان را ماه ها از دستیابی به اهداف خود دور نگه دارد.

 

اجرای مشاوره سئو :

 

 • توسعه استراتژی سئو
  بسیاری از سازمان ها درک دقیق و شفافی از اهداف سئو و نیازمندی های سازمان خود در این زمینه نمی دانند. به همین جهت مشاور سئو به شما کمک می کند تا نیازهای درست و مناسبی برای کسب و کار خود تعریف نموده و استراتژی بلند مدتی برای رسیدن به آنها ایجاد نمایید.
 • رهنمودهای اجرایی
  گاهی پس از مشخص شدن اهداف سئو سازمان ها مسیر درست برای رسیدن به اهداف را نمی دانند یا عملکرد آنها نتیجه عکس می دهد. در این زمان حضور مشاور سئو به منظور راهنمایی شرایط فنی و مشخص سازی مسیر موثر خواهد بود.
 • نرم افزارهای تحلیلی
  در اینترنت نرم افزارهای بسیاری برای تحلیل وضعیت سئو سازمان و رقبا وجود دارد. مشاور سئو می تواند در انتخاب مناسب ترین ابزار و چگونگی تحلیل داده های حاصل از خروجی نرم افزار، سازمان ها را یاری رساند.

 

فرآیند مشاوره سئو

 

 • بررسی وضعیت سئو سایت
  مشاور سئو با ارائه گزارش کامل از وضعیت فعلی کسب و کار شما نسبت به رقبا موارد ساختاری و محتوایی که نیازمند اصلاح هستند را به اطلاع مدیران سازمان می رساند.
 • آنالیز و انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  انتخاب کلمات کلیدی معمولا سخت ترین مرحله از فرآیند مشاوره سئو به حساب می آیند. تیم تخصصی ما با بهره گیری از بهترین ابزارها، مناسب ترین و پربازدید ترین کلمات کلیدی را به سازمان ها پیشنهاد می نماید تا بتوانند با سرعت و کیفیت بهتری نسبت به رقبا خود را در فضای اینترنت به نمایش گذارند.
 • تحلیل رقبا
  در این گام مشاور سئو می تواند تکنیک ها و اطلاعات مورد نیاز از رقبا را به اطلاع شما برساند تا با بررسی همه جانبه بتوانید خدمات بهتری ارائه نمایید.
 • بررسی لینک های داخلی و خارجی
  مشاور سئو بک لینک های قدیمی و موجود وب سایت شما را بررسی می نماید و استراتژی مناسبی به منظور دریافت مناست ترین و پر بازده ترین بک لینک ها ارائه می دهد.
 • طراحی مجدد سایت
  اگر سایت شما از نظر ظاهری و کدنویسی نیازمند تغییراتی باشد مشاور سئو آنها را بررسی کرده و در قالب موارد پیشنهادی به شما ارائه می نماید. این اختلالات و عدم تناسب ها معمولا منجر به افت جایگاه سایت شما می شود.

 

اهمیت مشاوره سئو

 

چرا سئو برای صاحبان کسب و کارها اهمیت دارد؟


تکنیک های سئو (SEO) یا بهینه سازی موتورهای جستجوگر در سال های اخیر یک عامل موفقیت و به عنوان یک اهرم پیش ‌برنده برای تمام کسب و کارهای آنلاین محسوب می شود. هر وب مستر باید از مفاهیم سئو اطلاع داشته باشد و دقیقاً بداند بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر به چه معنا است؛ همچنین اهمیت دارد که تکنیک های سئو چگونه کار می کنند و چگونه می توانند ترافیک یک وب سایت را افزایش دهند.

در سال های اخیر در راستای رشد و کسب و کارهای آنلاین، استفاده از خدمات سئو برای وب سایت ها بیش از پیش، ضرورت دارد. اجرای تکنیک های بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر از عهده افراد عادی خارج است؛ این کارها معمولاً از سوی شرکت های معتبر و توسط مشاور سئو در این حوزه انجام می شود. بنابراین تمام مدیران وب سایت ها لازم است خدمات سئو سایت خود را به تیم مشاوره سئو حرفه‌ای واگذار کنند.

 

مشاور سئو در اصفهان

 

آمارهایی جذاب از نتایج اجرای سئو بر روی سایت ها

 • اکثر کاربران موتورهای جستجوگر که حدود بیشتر از ۶۵ درصد را تشکیل می‌دهند به احتمال زیاد بر روی ۵ پیشنهاد برتر موتور جستجوگر تمرکز دارند؛ اگر بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر بر روی پنج کلمه اول انجام گیرد، احتمال زیاد وجود دارد که بازدیدکنندگان وبسایت ها به سمت فروشگاه اینترنتی یا یک سایت بخصوص جذب شوند.
 • فراموش نکنید که خدمات مشاوره سئو فقط مربوط به موتورهای جستجوگر ختم نمی شود؛ شیوه های صحیح در اجرای خدمات سئو نیز باعث بهبود و ارتقای جایگاه یک وب سایت خواهد شد.
 • لازم به ذکر است که کاربران به موتورهای جستجوگر و نتایجی که نمایش می دهند اعتماد دارند؛ بنابراین اگر وبسایت ها بتوانند در میان برترین کلمه های کلیدی قرار بگیرند، اعتماد وب سایت، هم نزد کاربران و هم نسبت به موتورهای جستجوگر افزایش پیدا خواهد کرد.
 • از تکنیک های سئو به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغات اجتماعی یاد می شود. به این ترتیب، یک وبسایت به راحتی می تواند نزد موتورهای جستجوگر، پررنگ جلوه کند و در میان نتایج برتر جستجوها قرار گیرد. به این شیوه، مخاطبان بیشتری به دست خواهند آورد.
 • آن دسته از وب سایت هایی که بیشتر از یک نویسنده برای مطالب وب سایت در اختیار دارند، به روش مستقیم و غیر مستقیم می توانند تکنیک های سئو را اجرا کنند. انتشار منظم مطالب در قالب معین شده می تواند جایگاه یک وب سایت را ارتقا دهد.
 • به عبارت کلی، اهمیت SEO برای وب سایت ها تعیین کننده میزان موفقیت آنها در فروش کالا یا ارائه خدمات خواهد بود که کسب و کارها برای یکپارچه سازی این فرآیند از تیم مشاور سئو حرفه ای کمک می گیرند.

 

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

 

تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت برای مبتدیان


برای افراد معمولی که هیچ گاه از خدمات مشاوره سئو استفاده نکرده اند و هیچ اطلاعی از این تکنیک ها ندارند تعریف SEO اندکی پیچیده است. در نمای ظاهری، این واژه با تعریف بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر گوگل یاهو و غیره معرفی می شود. هر یک از موتورهای جستجوگر، الگوریتم های متفاوتی را در رتبه بندی برای سایت ها اجرا می کند. اینکه کدام یک از وب سایت ها باید در صفحه اول قرار گیرد، دقیقاً طبق قوانین مشخص شده انجام می گیرد. آموزش سئو یکی از جدیدترین و پرکاربردترین تکنیک های دیجیتال مارکتینگ است که امروزه طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. اهمیت سئو و بهره گیری از مشاوره سئو بر کسی پوشیده نیست. لذا نیازمند زمان و هزینه خواهد بود.

 

مراحل اصلی سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر چیست؟


خدمات سئو و بهینه سازی سایت در حقیقت، یک فرایند ثابت و پایدار نیست بلکه مجموعه‌ای از قوانین و فرآیند ها محسوب می شود. خدمات سئو برای وب سایت به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود:

 

اجرای سئو و بهینه سازی سایت

 

 1. سئو فنی: سئو فنی عبارتند از طراحی و تنظیم وب سایت مطابق با الگوریتم های موتورهای جستجوگر به طوری که آن وب سایت بتواند در میان برترین وب سایت های موتور جستجوگر قرار گیرد.
 2. سئو داخلی سایت: سئو داخلی سایت عبارت است از قوانینی که در وبسایت و درج محتوا رعایت می شود تا مطالب وبسایت بتوانند در موتورهای جستجوگر به نمایش در آیند. مشاور سئو متخصصی است که می تواند شما را در این امر راهنمایی کند. 
 3. سئو خارجی سایت: سئو خارجی وبسایت عبارت است از راه حل ها و راهکارها و اقداماتی که برای ارتقای یک وب سایت یا وبلاگ اجرا می شوند به گونه ای که می توانند در نتایج بالاتری در موتورهای جستجو گر ظاهر شوند.

 

بهترین راهکار برای یادگیری اصول سئو و بهینه سازی سایت چیست؟


اگر به دنیای SEO و بهینه سازی وب سایت علاقه مند هستید، بهترین راهکار برای یادگیری تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت، تمرین کردن و مطالعه مطالب بیشتر در این زمینه است. دوره‌های آموزش سئو که به صورت آنلاین و حضوری در اکثر شرکت ها ارائه می شود در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

در دوره های آموزش سئو و بهینه سازی سایت، تمام مطالب و مفاهیم، نظریه های مختلف، راهکارهای استفاده از تکنیک‌ های مختلف سئو در یک وب سایت و همچنین مطالب فنی و تخصصی به علاقه مندان آموزش داده می شود. افرادی که در این دوره ها شرکت می کنند به عنوان کارشناسان متخصص می توانند استراتژی مناسبی برای وب سایت ارائه دهند. مدرسان دوره های سئو و بهینه سازی سایت معمولا بهترین و متخصص ترین مجری و مشاور سئو هستند.

 

اموزش سئو و بهینه سازی سایت

 

ارتباط سئو و دیجیتال مارکتینگ را از زبان مشاور سئو بشنوید!


بسیاری از افراد با این سوال مواجه هستند که آیا سئو همان بازاریابی دیجیتال است؟ ساده ترین پاسخی که برای این افراد می توان ارائه داد، این است که استراتژی های سئو برای وب سایت ها در حقیقت یکی از ابزارهای موجود در بسته های دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود.

SEO را می توان به عنوان بخشی از یک کمپین بازاریابی دیجیتالی در نظر گرفت که در کنار سایر روش های تبلیغاتی، موثر واقع می شود. به طور مثال، تبلیغات در گوگل موجب بالا بردن رتبه سایت در گوگل خواهد شد که یکی از تکنیک های سئو کردن سایت محسوب می شود. مشاور سئو با در نظر داشتن تکنیک های بازاریابی دیجیتال و اصول سئو و بهینه سازی سایت کسب و کارها را تا رسیدن به بهترین جایگاه در میان رقبا همراهی می نماید. 

 

خدمات مشاوره سئو حرفه ای و بهینه سازی سایت


پیش از آنکه به مبحث سئو، مفاهیم کلیدی و همچنین خدمات مشاوره سئو حرفه ای وارد شویم لازم است خاطر نشان کنیم افرادی که دوره های آموزش سئو را پشت سر می گذارند با تمرین و تکرار می توانند به یک فرد حرفه ای در این حوزه تبدیل شوند اما در حال حاضر، شرکت های بزرگ و معتبری وجود دارند که در حوزه خدمات سئو و مشاوره سئو فعالیت می کنند. شرکت توسعه تجارت آواتاج به مدیریت محمدرضا شیخ بهائی یکی از شرکت های فعال در زمینه سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان است. 

 

مشاوره سئو وردپرس

 

در خصوص خدمات مشاوره سئو حرفه ای برخی از مفاهیم کلیدی اهمیت بیشتری دارند. این مفاهیم در حقیقت به عنوان ابزار موفقیت در اجرای صحیح بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر تلقی می شوند. به طور کلی می توان خدمات مشاوره سئو حرفه ای را شامل موارد زیر معرفی نمود:

 

 • خدمات افزایش بازدید از صفحات مختلف یک وب سایت
 • خدمات سئو وردپرس برای وب سایت ها
 • انتخاب صحیح کلمات کلیدی و خدمات بهینه سازی وب سایت برای کلمات مشخص شده
 • انتخاب و درج بک لینک مناسب
 • تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایت
 • خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت با هدف افزایش رنک الکسا

 

انتخاب کلمه کلیدی مناسب با همکاری مشاور سئو سازمان


یکی از مهم‌ترین عواملی که در خدمات مشاوره سئو برای وب سایت ها اهمیت دارد، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، متناسب با فعالیت وبسایت است. زمانی می توان یک وب سایت را در صفحه اول گوگل قرار داد که کلمه های کلیدی صحیح با فراوانی متناسب انتخاب شوند. یافتن کلمات کلیدی که دقیقاً تناسب با فعالیت وب سایت است، نمایانگر خدمات یا محصولات آن وب سایت خواهد بود. جستجوی کلمات کلیدی یکی از خدماتی است که در شرکت آواتاج برای صاحبان کسب و کارها ارائه می شود.

 

مشاور سئو حرفه ای

 

تولید محتوا یک اهرم جلو برنده در خدمات مشاوره سئو و بهینه سازی وب سایت


امروزه بر کسی پوشیده نیست که تولید محتوا بخش مهمی از خدمات سئو و بهینه سازی سایت است. برای یک وبسایت باید انواع و مدل های مختلف از محتوا منتشر شود تا بتوانند موجب افزایش رنگ گوگل برای آن وب سایت شود. به طور مثال اگر یک وب سایت، ارائه دهنده خدمات باغبانی و کشاورزی است، محتواها باید پیرامون نکات مهم درباره کشت و کار گیاهان، رشد گیاهان، لوازم باغبانی و کشاورزی، فناوری های کشاورزی و غیره منتشر شوند. محتواها در قالب محتواهای ویدیویی، اینفوگرافیک، محتوای پادکست و محتواهای متنی باید در وب سایت منتشر شود. حضور مشاور سئو در کنار کسب و کارها برای نظارت بر روند تولید محتوا و اجرای فرآیند سئو امری ضروری است. 

 

فرآیند سئو و بهینه سازی سایت

 

خدمات مشاوره seo برای چه کسب و کارهایی موثر است؟

 

 • فروشگاه های اینترنتی
 • کسب و کارهای بزرگ و کوچک
 • شرکت های صنعتی
 • شرکت های خدماتی
 • آموزشگاه ها و موسسات آموزش آزاد
 • شرکت های دکوراسیون 
 • هتل ها و اقامتگاه ها
 • مراکز تفریحی و گردشگری
 • استارتاپ ها
 • آژانس های مسافرتی
 • شرکت های دانش بنیان

 

جالب است بدانید شرکت های موفق در گوگل حتما از حضور مشاور seo استفاده کرده اند!

 

 • برتری وب سایت و کسب و کار شما نسبت به رقبا
 • حضور مشاور seo در کنار شما مزیت ویژه ای محسوب می شود
 • مشاور seo همگام با جدیدترین الگوریتم های گوگل وب سایت شما را بهینه سازی می کند
 • مسیر درست و سریع برای دستیابی به جایگاه بهتر در گوگل با راهنمایی مشاور seo
 • پشتیبانی همشگی از فرآیند بهینه سازی توسط مشاور سئو

 

مشاوره seo

 

رفع مشکلات فنی سایت توسط مشاور seo

 

یکی از مشکلات و خطاهای موجود درسایت که می تواند نتایج سئو را تحت تاثیر خود قرار دهد این است که اکثر برنامه نویسان و طراحان سایت بدون توجه به مشخصه های فنی مورد نیاز سئو اقدام به طراحی و راه اندازی وب سایت می کنند و بدین ترتیب جلوی رشد سئو شما را می گیرند. اما اگر مشاور seo از ابتدای فرآیند طراحی سایت با شما همراه باشد بر فعالیت تیم برنامه نویسی نظارت داشته و مشکلات احتمالی را رفع خواهد کرد. 

 

مشاوره seo در زمینه لینک سازی داخلی

 

لینک سازی داخلی یکی از مباحث مهم و حیاتی در فرآیند سئو به حساب می آید. این فرآیند در عین سادگی نیازمند رعایت ظرافت هایی است که می تواند سرعت شما را در رسیدن به جایگاه بهتر در گوگل افزایش دهد. هر چقدر بتوانین ساختار محتوا و استراتژی لینک سازی بهتری داشته باشیم قطعا نتایج بهتری فراهم خواهد شد. یکی از وظایف مشاور seo در سازمان می تواند تدوین استراتژی ساختار محتوا و لینک سازی داخلی باشد.

 

خدمات مشاوره seo

 

لینک سازی خارجی را در فرآیند سئو جدی بگیرید!

 

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا استراتژی لینک سازی خارجی می تواند نتایج موتور جستجو را تحت تاثیر قرار دهد. این استراتژی های دقیق و حساس معمولا بر اساس سابقه فعالیت، کیفیت لینک سازی، قدرت سایت، قدرت برند و … تعیین می شود که برای همه کلمات کلیدی و پروژه ها مشخصات یکسانی ندارند و بسته به هر مورد به صورت مجزا مورد بررسی قرار می گیرد. در این هنگام حضور مشاور seo در فرآیند بهینه سازی وب سایت بیش از پیش احساس می شود. چراکه او با تجربه و تخصص در زمینه های مختلف می تواند راه مناسب و سریع تر برای دستیابی به اهداف به کسب و کارها پیشنهاد دهد. 

 

فاکتورهای سئو داخلی کدامند؟

 

 • عنوان صفحات سایت
 • متاتگ کلمات کلیدی
 • استرلتژی لندینگ پیج ها
 • تعداد صفحات ایندکس شده
 • رفع محتوای تکراری
 • عنوان عکس ها
 • تگ alt عکس ها در سایت 
 • و …

 

بهترین مشاور seo

 

لیست فاکتورهای سئو خارجی سایت 

 

 • بک لینک
 • شبکه اجتماعی فیس بوک
 • شبکه اجتماعی توییتر
 • انجمن های مرتبط
 • شبکه های ویدئویی
 • ایمیل مارکتینگ
 • موبایل مارکتینگ و …

 

مهم ترین سوالات خود را از مشاور seo بپرسید!

 

 • مهم ترین مشکل سئو سایت چیست و چگونه برطرف می شود؟
 • تجربه مشاور seo در این زمینه و حوزه فعالیت شما چقدر است؟
 • پیش بینی او از مدت زمان مشاوره سئو چقدر است؟
 • برآورد هزینه مشاوره seo  چه میزان است؟

 

بهینه سازی داخلی سایت با راهنمایی مشاور seo

مشاور seo  پس از بررسی لیست فاکتورهای مهم و موثر در بهینه سازی داخلی اقدام به رفع مشکلات موجود می نماید. 

 

 • بهینه سازی تصاویر
 • بهینه سازی متاتگ ها
 • ایجاد ساختار آدرس دهی مناسب
 • بهینه سازی فنی 
 • لینک سازی داخلی

 

بهینه سازی خارجی سایت چیست؟

سئو خارجی کلیه اقداماتی است که در خارج از سایت شما و به منظور بهبود فرآیند سئو انجام می شود. مشاور seo می تواند کمک کننده و راهنمای تیم حاضر در سازمان باشد تا بهینه سازی خارجی سایت با موفقیت انجام شود. 

 

 • بهینه سازی شبکه های اجتماعی
 • ساختار لینک سازی
 • لینک سازی ارگانیک

 

مشاور seo و بهینه سازی

 

چه شخصی برای مشاوره seo  سازمان شما مناسب تر است؟

 

وجود یک مشاور seo  متخصص و با تجربه در روند بهینه سازی سایت شما بسیار حیاتی است. اما وجود افراد مشاور نمامی تواند به شدت آسیب زننده باشد. شما با کمک مشاور seo  خبره می توانید به سرعت پیشنهادها و تصمیمات را به مرحله اجرا درآوردید و نگرانی شما نسبت به حالتی که مشاور سئو در کنار شما حضور ندارد بسیار کمتر خواهد بود. اولین نکته در انتخاب مشاور seo نمونه کارها و سوابق فعالیت او است. برای اطمینان از این موضوع می توانید با مدیران سایر شرکت ها در این زمینه تحقیق نمایید. پیش از شروع همکاری مطمئن شوید مشاور seo  انتخابی شما دارای رفتار مناسب با مشتریان و مخاطبان باشد. 

 


افزایش ترافیک وب سایت، هدف اصلی مشاوره سئو


یکی از مهم‌ترین اهداف اجرای تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت، افزایش ترافیک وب سایت است. با استراتژی های بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر، یک وب سایت می تواند در بالاترین رتبه بندی از نظر موتورهای جستجوگر قرار گیرد. بیشتر از ۷۵ درصد از کلیک هایی که انجام می شود به صفحه اول گوگل تعلق دارد، بنابراین اگر شما قصد دارید وب سایت خود را از نظر اصول SEO و بهینه سازی کنید، شیوه هایی را نیاز دارید که وب سایت شما را در بالاترین رتبه سایت گوگل قرار دهد. در این خصوص می توانید از مشاوره سئو در شرکت آواتاج استفاده کنید.

 

الگوریتم بهینه سازی

 

درباره الگوریتم های بهینه سازی سئو چه می دانید؟


موتورهای جستجوگر به ویژه موتور جستجوگر گوگل هر روزه الگوریتم های مشخصی را برای رتبه بندی وب سایت ها ارائه می دهد. ترفندهای کوچکی وجود دارند که برای تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت قابل اجرا هستند. به طور خلاصه الگوریتم های گوگل به صورت زیر معرفی می شود:

 

 • Panda
 • Penguin
 • Hummingbird
 • Pigeon
 • Mobile
 • RankBrain
 • Possum
 • Fred

 

برخی از الگوریتم های معرفی شده در بهینه سازی وب سایت یک قسمت از تولید محتوا را هدف قرار گرفته اند؛ برخی از این الگوریتم های بهینه سازی بر تولید محتوای متنی با حجم بالا تاکید دارند؛ برخی از الگوریتم ها نیز اشتراک گذاری لینک ها در صفحات داخلی و لینک های خارجی را هدف قرار داده اند. برای این که بتوانید وبسایت خود را مطابق با استانداردها و الگوریتم های موتورهای جستجوگر در صفحه اول گوگل قرار دهید لازم است از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید.

شرکت توسعه تجارت آواتاج با برگزاری مشاوره سئو و بهینه سازی سایت به صورت حضوری و آنلاین تمام این موارد را برای مشتریان فراهم خواهد کرد؛ برای دریافت قیمت خدمات سئو و تعرفه بهینه سازی سایت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.


تعرفه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر چگونه محاسبه می شود؟


اگر مالک یک وب سایت هستید و یا مدیریت یک وب سایت را بر عهده دارید قطعاً ترجیح می دهید از خدمات بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر به صورت حرفه ای استفاده کنید. تعرفه سئو سایت در این خصوص اهمیت زیادی دارد و در همین راستا عوامل مختلفی نیز بر قیمت سئو تاثیر گذار می باشند. مشاوره سئو از جمله خدماتی است که با توجه به اهمیت خدمات سئو در کسب و کارها رواج یافته است.

 

خدمات سئو و بهینه سازی


یکی از عواملی که در محاسبه قیمت سئو برای وب سایت و اهمیت دارد این است که حوزه فعالیت آن وب سایت چیست و رقبای آن در حال حاضر در چه جایگاهی از موتورهای جستجوگر قرار دارند. کارشناسانی که خدمات مشاوره سئو در تهران اصفهان و تمام شهرها را بر عهده دارند با آنالیز و تحلیل یک وب سایت و همچنین با در نظر گرفتن فعالیت سایر رقبا در خصوص سئو حرفه ای سایت می ‌توانند قیمت سئو سایت را به طور دقیق مشخص کنند. هرچه رقبای یک وب ‌سایت در جایگاه بهتری از نظر سئو قرار داشته باشند، قیمت خدمات سئو نیز افزایش بیشتر خواهد داشت.


قیمت سئو برای خدمات سئو محتوا با سایر خدمات متفاوت است؛ تعرفه سئو سایت در حالی که صرفاً انتشار محتوای متنی و درج بک لینک ها مد نظر باشد در مقایسه با تعرفه سئو سایت برای محتواهای ویدیویی و تصویری اندکی کمتر خواهد بود. قیمت سئو محتوا محور با توجه به گسترش فعالیت یک وبسایت و نیاز به انتشار مطالب بیشتر، متفاوت است؛ در مواردی که تولید محتوا برای وب سایت های مجله و آموزشی انجام می شود؛ تعرفه سئو سایت بسیار بیشتر از سئو معمولی خواهد بود.

 

بهترین مشاور سئو در اصفهان


اگر صاحب یک وب سایت شرکتی، آموزشی و خدماتی هستید و قصد دارید وب سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان شرکت آواتاج در این مورد گفتگو کنید. قیمت سئو در تهران، قیمت سئو در اصفهان و خدمات مشاوره سئو در شرکت آواتاج متناسب با نیازمندی مشتریان به استفاده از خدمات بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر تعیین می شود. پیش از آن که هر اقدامی برای استفاده از خدمات سئو انجام دهید لازم است درباره قیمت سئو با ما گفتگویی داشته باشید.

 

انتخاب کلمات کلیدی موثر در فرآیند بهینه سازی توسط مشاور سئو سازمان

 

همانطور که پیش از این گفته شد، عبارت سئو به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر است. این عبارت، مجموعه ‌ای از قوانین و دستورالعمل ها را برای بهینه سازی وب سایت به شما ارائه می دهد تا بتوانید هنگام نمایش در موتورهای جستجوگر به طور طبیعی در بالاترین رتبه ها قرار داشته باشید. تکنیک های سئو برای تمام وب سایت های آنلاین قابل اجرا است؛ در حقیقت این راهکارها برای بالا بردن کیفیت یک وب سایت و تبدیل آن به محیط کاربر پسند، بسیار سریع و آسان می باشد.

در خدمات سئو، یک چهارچوب کامل در نظر گرفته می شود تا وب سایت از هر نظر ارتقا پیدا کند. مشاور سئو در سازمان مسئولیت تحلیل و بررسی کلمات کلیدی پر رقابت در صنعت و آنالیز رقبا در فضای دیجیتال را بر عهده دارد. این فرآیند با کمک ابزارهای تحلیلی امکان پذیر است. 

 

بهترین مشاور سئو

 

فرآیند سئو وب سایت کسب و کارتان را در اولویت قرار دهید!

 

در بازار پر رقابت امروزی و در راستای گسترش کسب و کارهای آنلاین، بازاریابی SEO و استفاده از خدمات سئو از همیشه مهمتر است. موتورهای جستجوگر به صورت آنلاین، ابزارهایی هستند که روزانه به میلیون‌ها کاربر خدمت می کنند. کاربران، اغلب برای یافتن پاسخ پرسش های خود و یافتن راه حل های مناسب از موتور جستجوگر استفاده می کنند، بنابراین آن دسته از وب سایت های آنلاین که قصد داشته باشند موفقیت بیشتری را در حضور در فضای آنلاین به دست آورند لازم است از تکنیک های سئو و بهینه سازی وب سایت استفاده کنند. خدمات مشاوره سئو که به وب مسترها ارائه می شود شامل تمام تکنیک ها، اصول، قواعد و استانداردهای بهینه سازی برای موتور های جستجوگر است.

اگر شما مالک یک وب سایت فروشگاهی آنلاین هستید یا وب سایت آموزشی، شرکتی و خدماتی را ارائه می ‌دهید لازم است به تکنیک بهینه سازی موتور جستجوگر دقت داشته باشید. البته این فرآیند تخصصی از حوصله و زمان مدیران هر کسب و کاری خارج است به همین منظور کسب و کارها با استخدام مشاور سئو مسئولیت بررسی و تحلیل فضای کسب و کار و نظارت بر اجرای پروژه های سئو را به مشاور سئو خبره خود واگذار می نمایند.

 

مهم ترین نکات در آموزش سئو


یکی از مباحث داغ روز، در کسب و کارهای الکترونیک و تمامی حوزه ها بحث سئو است. سئو به روش های گوناگون انجام می شود که تاثیرات و نتایج متفاوتی برای وب سایت ها به همراه دارند و معمولا بازه زمانی آنها در بهبود رتبه گوگل نیز متفاوت است. تکنیک های کلاه سفید بهترین ابزارهای سئو در بهینه سازی هستند و به همین ترتیب کلاه سیاه شامل بدترین ابزارها است که عواقب نامطلب و غیر قابل جبرانی می تواند برای وب سایت به همراه داشته باشد. مشاور سئو در زمینه انتخاب بهترین ابزارها و سالم ترین تکنیک ها در روند اجرای پروژه سئو می تواند کسب و کار شما را راهنمایی کند. در ادامه با این تکنیک ها بیشتر آشنا می شویم.

 

آموزش سئو و بهینه سازی

 

 • کلاه سیاه: در آموزش سئو تکنیکی وجود دارد که به کلاه سیاه معروف است. به بیان ساده، کلاه سیاه تکنیکی برای بهینه سازی رتبه سایت محسوب می شود اما در واقع در تضاد با الگوریتم های گوگل و سایر موتورهای جست و جو فعالیت می کند. تکنیک کلاه سیاه، به دنبال فریب موتورهای جست و جو است که در بلند مدت می تواند باعث نابودی سایت شود.
 • کلاه سفید: یکی دیگر از اصطلاحاتی که در آموزش سئو زیاد به کار می رود، تکنیک کلاه سفید است. همان طور که از نام آن می توان حدس زد این تکنیک نقطه مقابل کلاه سیاه است؛ به این معنا که استفاده از آن ها کاملا مورد تائید موتورهای جست و جو قرار گرفته است.
 • کلاه خاکستری: یک تکنیک دیگر در آموزش سئو، تکنیک کلاه خاکستری است که نام آن برخی را به اشتباه می اندازد. شاید در نگاه اول تصور کنید کلاه خاکستری تکنیکی بین کلاه سیاه و سفید است، در حالی که این چنین نیست. کلاه خاکستری تکنیک هایی به شمار می روند که اگر شما از آن ها استفاده کرده و گوگل متوجه آن شود، شما را جریمه خواهد کرد. در واقع تکنیک خاکستری راه های غیر قانونی برای دست یابی به رتبه اول سایت است.

 


در این بخش قصد داریم به صورت مختصر نکات کلیدی در آموزش سئو را به شما یاد دهیم:

 

 • گام اول: به کار گیری کلمات کلیدی


  در نخستین گام از آموزش سئو شما را با مفهوم کلمه کلیدی آشنا می کنیم. کلمه کلیدی در واقع کلمه یا کلماتی هستند که به صورت مختصر موضوع شما را مشخص می کنند. توجه به کلمات کلیدی، از مقدماتی ترین کارهایی است که باید برای سئو سایت انجام داد. زمانی که در مورد موضوع مشخصی قصد انتشار مطلبی در سایت را دارید، حتما باید از آن کلمه یا کلمات در متن و مطالب استفاده کنید تا گوگل آن را در ردیف اول سرچ و صفحات اول به مخاطبان هدف شما نمایش دهد.
  البته استفاده از کلمه کلیدی نه تنها در متن، بلکه در عنوان نیز اهمیت دارد. استفاده درست از کلمه کلیدی می تواند گام محکمی برای یک سئو موفق باشد. نکته ای که در خصوص کلمات کلیدی در آموزش سئو باید به آن اشاره کنیم این است که اگر قرار است مطلبی منتشر شود، حتما باید کاربر را به پاسخ نیازش برساند زیرا اگر به سئوال اصلی کاربر در سرچ (سایتی که برای او نمایش داده شده) پاسخ داده نشود، موتورهای جست و جو متوجه کارآیی پائین سایت در آن حوزه خاص خواهند شد. بنابراین می توان گفت گوگل و سایر موتورهای جست و جو، نه تنها به مرتبط بودن مطلب بلکه به کارآ بودن آن نیز اهمیت می دهند.

 

بهترین آموزش سئو

 

 • گام دوم: خودداری از کپی مطالب در سایت


  یکی از کارهایی که به ظاهر ساده می آید اما در بلند مدت می تواند سایت شما را با شکست مواجه کند، کپی کردن مطالب از سایت های دیگر است. گوگل یکی از موتورهای جست و جوی بسیار حساس در خصوص محتواهای تکراری و کپی به شمار می آید. اگر قصد دارید سایت خود را در رتبه بالا گوگل نگه دارید، از بارگذاری محتواهای کپی شده جداً خودداری کنید. البته گوگل راهکاری برای استفاده از مطالب تکراری در سایت به شما پیشنهاد می دهد؛ شما می توانید با ذکر عبارت rel=canonical و سپس آوردن مطلب اصلی، در واقع نقل قول کنید.

 

آموزش سئو در اصفهان

 

 • گام سوم: یکسان بودن مطالب


  یکی دیگر از نکاتی که توجه به آن از اصول مهم در آموزش سئو محسوب می شود، یکسان بودن مطالب و محتواهایی است که به موتور جست و جو و کاربر نمایش می دهید. اگر مطالبی که به گوگل نمایش می دهید، با مطالب کاربران هم خوانی نداشته باشد، گوگل جلو بالا رفتن سایت در صفحه اول سرچ را خواهد گرفت.

 

 • گام چهارم: لینک سازی صحیح


  لینک سازی، باعث می شود مراجعه کاربران به سایت شما افزایش یافته و گوگل با توجه به این افزایش مراجعه، رتبه سایت شما را بهبود می بخشد. بنابراین لازم است پیش از لینک سازی اقدام به تولید محتوای جذاب کرده تا نه تنها کاربر جذب سایت شما شود بلکه رتبه سایت شما نیز بالا تر برود.


نکته: الگوریتم های گوگل به صورت دائم آپدیت می شوند بنابراین به روز بودن از نکات بسیار مهم در یک سئو موفق است. به همین علت است که کار مشاوره سئو، سخت و البته پویا است.

 

مشاوره سئو و بهینه سازی

 

الگوریتم های گوگل


اگر به تازگی کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کرده اید حتما از کسانی که تجربه بیشتری در این حوزه دارند، نام الگوریتم های گوگل را شنیده اید. برای کسی که به تازگی وارد دنیای پیچیده کسب و کار آنلاین شده است، شاید این نام کمی او را سر در گم کرده و باعث نگرانی شود؛ البته این نگرانی چندان بی جا نیست اما با وجود یک مشاور سئو، می توان به راحتی در این راه موفق شد. پیش از هر چیز به عنوان مدیر و صاحب کسب و کار باید بدانید که الگوریتم چیست؟

این الگوریتم ها چه کار انجام می دهند؟ و چگونه می توان با وجود آن ها کسب و کار را رونق بخشید؟ الگوریتم های گوگل، راه هایی هستند که گوگل آن ها را به شما نشان می دهد تا بتوانید سایت خود را در ردیف اول سرچ قرار دهید. در ادامه به یکی از الگوریتم های مطرح گوگل به نام پنگوئن اشاره ای خواهیم داشت و به شما می آموزیم که چگونه با یک مشاوره سئو خبره، می توانید با الگوریتم پنگوئن سایت خود را بالا بیاورید.

 

الگوریتم پنگوئن در سئو


الگوریتم پنگوئن چیست؟


یکی از الگوریتم های گوگل که یک مشاور سئو آن را مد نظر قرار می دهد تا سایت شما را در ردیف اول و پیش از رقبایتان به مخاطب هدف نشان دهد، الگوریتم پنگوئن است. الگوریتم پنگوئن زمانی به وجود آمد که لینک های اسپم و جعلی، کاربران را از مسیر سرچ اصلی منحرف کرده و باعث می شد آن ها به هدفشان نرسند. الگوریتم پنگوئن در واقع به شناسایی لینک های جعلی می پردازد. یک مشاور سئو با در نظر داشتن این الگوریتم در گوگل، از ساخت لینک های جعلی خودداری کرده و کاربر را گمراه نمی کند. در جلسه مشاوره سئو، کارشناس سئو این موارد را به شما مفصل توضیح خواهد داد تا شما با این الگوریتم ها بیشتر آشنا شوید.

 

محمدرضا شیخ بهائی مشاور


الگوریتم پنگوئن از بمباران کلمات کلیدی بیزار است!


در گذشته، کسانی که مشاوره سئو انجام می دادند، برای آن که سایت کلیک بیشتری داشته باشد پیشنهاد می کردند از کلمات کلیدی به وفور در متن استفاده شود که این کار باعث حجم ورودی زیاد سایت می شد اما امروزه با الگوریتم پنگوئن سایت هایی که به صورت افراطی از کلمات کلیدی استفاده کرده اند کنار گذاشته می شوند. مخاطبان هدف در سال های گذشته از بی ربط بودن نتایج جست و جو شکایت داشتند اما به وسیله این الگوریتم، با یک سرچ ساده، به مقصد اصلیشان هدایت می شوند. می توان گفت یکی از نکاتی که مشاور سئو به آن حساس است، مراقبت از افزایش حجم کلمات کلیدی است.

 

خدمات مشاور سئو در اصفهان


پنگوئن بی سر و صدا جریمه تان می کند!


اگر منتظر یک اخطار مستقیم از سوی پنگوئن هستید، سخت در اشتباهید. پنگوئن بدون آن که به شما اخطار دهد، ممکن است یکی از صفحات وب سایت شما را حذف کند. البته اگر این اتفاق افتاد شاید ایراد از جای دیگری باشد و فقط در یک جلسه مشاوره سئو می توانید این ایراد را پیدا کنید.


الگوریتم پنگوئن در مشاوره سئو


شاید برای شما هم سئوال پیش بیاید که یک مشاور سئو چگونه شما را به وسیله پنگوئن نجات می دهد؟ مشاور سئو، چندین راه برای نجات وب سایت توسط الگوریتم پنگوئن در پیش می گیرد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 

 1. حذف مطالب ضعیف: مطالب ضعیف در سایت مانع بالا آمدن آن می شوند بنابراین اگر حذف شوند به بهبود سایت کمک می شود.
 2. ارجاع به مطالب قدیمی: هیچ گاه مطالب قدیمی سایت شما نباید آن قدر در حاشیه قرار بگیرند که فراموش شوند.
 3. نوشتن مطالب مفید و کاربر پسند: یک مشاور سئو می داند که هدف جلب توجه مخاطب است نه گوگل بنابراین باید مطالب سایت کاربر پسند باشند.

 

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل


با الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل بیشتر آشنا شوید


آیا با مرغ مگس خوار گوگل آشنایی دارید. اگر شما یک مشاور سئو هستید که هیچ، اما اگر به تازگی قصد آشنا شدن با کار سئو و مشاوره سئو را پیدا کرده اید حتما این مقاله را تا انتها دنبال کنید. نام یکی دیگر از الگوریتم های گوگل، مرغ مگس خوار است شاید این نام در نظر شما کمی عجیب به نظر برسد اما واقعا نام رسمی یکی از الگوریتم های گوگل است که در مشاوره سئو مطرح می شود. نام مرغ مگس خوار در نگاه اول کمی خنده دار به نظر می رسد اما یکی از مهم ترین الگوریتم هایی است که مشاور سئو باید آن را در نظر داشته باشد تا سایت مورد نظر او در رتبه های اول سرچ به مخاطب نشان داده شود.

 

مشاور سئو با الگوریتم های سئو


الگوریتم مرغ مگس خوار چیست و چه مزایایی دارد؟

 

 • شما را از هدف اصلی تان دور نمی کند: برای روشن سازی مفهوم الگوریتم مرغ مگس خوار و مزیت های آن مثالی ساده می زنیم تا با فلسفه نام گذاری این الگوریتم توسط گوگل آشنا شوید. فرض کنید به دنبال وسایل خانه و آشپزخانه هستید و برای یافتن مطلب و سایت مورد نظر عبارت “خرید وسایل خانه و آشپزخانه” را در گوگل سرچ می کنید. اگر مرغ مگس خوار را گوگل تعبیه نمی کرد، شما تمام سایت هایی که خرید، وسایل، خانه و آشپزخانه جز کلمات کلیدی شان است را روی صفحه کامپیوترتان مشاهده می کردید و با هر کلیک از هدف اصلی تان دور تر می شدید؛ اما با طراحی الگوریتم مرغ مگس خوار، تنها عبارات اصلی برای شما در ردیف اول سرچ قرار گرفته و نمایش داده می شود. یک مشاور سئو با تجربه این الگوریتم را شناخته و سئو سایت را براساس آن انجام می دهد.

 

 • کلمات مشابه را در سرچ به شما نشان می دهد: برای توضیح این مزیت به سراغ مثال قبل می رویم؛ شما همچنان به دنبال خرید وسایل خانه و آشپزخانه هستید و این عبارت را در گوگل جست و جو کرده اید اما در برخی سایت ها خانه را با نام منزل در مطالب و دسته بندی های خود قرار دادند بنابراین سایت هایی که کلمه منزل در آن ها جایگزین خانه شده است برای شما نمایش داده نمی شود.

 

 • نتایج محدود به سرچ نیست: اگر تا کنون در کنار کسب و کارتان از یک مشاوره سئو بهره گرفته باشید حتما می دانید که این مزیت چقدر می تواند به بالا آمدن سایت شما در گوگل کمک کند. منظور از این مزیت این است که گاهی مخاطب در سرچ خود، کلماتی را از قلم می اندازد یا عبارتی که به دنبال آن است را به صورت مختصر و خلاصه می نویسد و انتظار دارد گوگل جواب او را مفید بدهد. با الگوریتم مرغ مگس خوار این امکان فراهم شده است. به عنوان مثال اگر شما فروشنده لوازم خانه و آشپزخانه باشید و مخاطب برای خرید وسایل خانه و آشپزخانه، فقط عبارت خانه و آشپزخانه را سرچ کرده باشد، مشاور سئو به وسیله این الگوریتم باعث می شود که گوگل سایت شما را به عنوان یکی از مرتبط ترین نتایج به او نشان دهد.


به وسیله الگوریتم مرغ مگس خوار، مشاور سئو با وارد کردن تعداد زیادی از کلمات مرتبط به مطالب و محتوای سایت شما، شما را در رتبه اول سرچ قرار می دهد.

 

مشاوره سئو خبره


الگوریتم کبوتر گوگل چیست؟


یکی از جالب ترین و کارآمدترین الگوریتم هایی که کار را برای کاربر آسان کرده و در مشاوره سئو مطرح می شود، الگوریتم کبوتر است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که به دنبال مکان خاصی باشید و آن را در گوگل سرچ کنید؟ شاید شما حواستان نباشد اما گوگل کار خود را خوب بلد است و بدون آن که شما بدانید، مکان هایی را به شما نمایش می دهد که نزدیک محل سرچ شما باشد. این الگوریتم برای کاربران یک گزینه عالی محسوب می شود. اما سوالی که در این جا مطرح می شود این است که چگونه مشاور سئو، می تواند از این الگوریتم به نفع خود استفاده کند؟


کبوتر گوگل چه کاری انجام می دهد؟


همه ما با شنیدن نام کبوتر، به یاد یک پرنده اهلی می افتیم که زیاد از آشیانش دور نمی شود و همین نزدیکی پرواز می کند. در مشاوره سئو نیز از همین مثال برای تفهیم این الگوریتم استفاده می شود. همان طور که گفته شد گوگل نیز در این الگوریتم می خواهد نزدیک ترین مکان ها را در سرچ به شما نشان دهد. به عنوان مثال اگر به دنبال ثبت نام در یک باشگاه ورزشی باشید، گوگل با موقعیت یاب مکانی، نزدیک ترین باشگاه ها را در سرچ به شما نمایش می دهد. اما به عنوان یک مشاور سئو، چگونه می توانید از الگوریتم کبوتر گوگل استفاده کنید؟ یا اگر صاحب کسب و کاری هستید با گذراندن دوره آموزش سئو می توانید از این الگوریتم به نفع کسب و کارتان بهره ببرید یا خیر!

 

آموزش مشاوره سئو


دیدتان را به الگوریتم کبوتر گوگل تغییر دهید!


آن چه در مورد الگوریتم کبوتر گوگل اهمیت دارد، استفاده ای است که مشاور سئو از آن می کند. اگر شما هم یک مشاور سئو هستید یا به نحوی با امر مشاوره سئو در ارتباطید باید نحوه استفاده از این الگوریتم را بدانید. آمار نشان می دهد برخی از افرادی که به مشاوره سئو مشغول هستند، چندان به این الگوریتم خوش بین نبوده و معتقدند این الگوریتم نرخ بازدید از سایت ها را کاهش داده است. بله درست است! اگر بخواهیم طبق نرخ بازدید از سایت، الگوریتم کبوتر را مورد بررسی قرار دهیم به این نتیجه می رسیم که نرخ بازدید از سایت کاهش یافته است اما نرخ تبدیل با این الگوریتم افزایش می یابد! چگونه؟

اگر به تازگی وارد کار مشاوره سئو شدید احتمالا به این الگوریتم بدبین هستید اما اشتباه نکنید! از دید یک کاربر به این مثال توجه کنید: فرض کنید شما در شهر اصفهان زندگی می کنید و می خواهید برای تفریح به سینما بروید. در گوگل کلمه سینماهای نزدیک من را سرچ می کنید، اما نتایج جست و جو شما را سردرگم می کند زیرا نام هایی را برای شما نمایش می دهد که تا به حال نشنیده اید و مربوط به سینماهای شیراز است بنابراین ممکن است شما وارد سایت هایی که در رتبه های اول سرچ برای شما آورده شده شوید اما قطعا نمی توانید از هیچ کدام از آن ها خرید کنید.

اما حالا از دید یک مشاور سئو همین داستان را بخوانید. اگر نرخ بازدید شما بالا باشد (۱۰۰ بازدید) اما نرخ فروش و تعاملتان کم باشد (۲ تا ۳ کاربر) در واقع شما به اشتباه تصور می کنید برای سایت شما مفید است در حالی که فروشی صورت نگرفته است. البته در جلسات مشاوره سئو یا دوره های آموزش سئو این نکته به مدیران آموزش داده می شود تا دچار اشتباه نشوند.


اگر صاحب کسب و کاری هستید، برای آن که از این الگوریتم در جهت بالا آمدن سایت بهره بگیرید باید با کمک خدمات مشاوره سئو، سئو محلی را رعایت کنید. اگر می خواهید کسب و کار شما به مشتریانی نمایش داده شود که در دسترس بوده و احتمال استفاده آن ها از سایت شما بیشتر است، باید آن را در محدوده مکانی خاصی تعریف کنید. این کار را به مشاور سئو خبره بسپارید.

 

الگوریتم پیج لایوت گوگل چیست؟


تبلیغات یکی از مباحثی است که روزانه همه ما با آن ها سر و کار داریم و تا زمانی که به نظر برسد به دنبال رفع نیاز های ما هستند برایمان تازگی و جذابیت دارد اما گاهی تبلیغات در سایت ها آزار دهنده می شوند. همه ما در زمان سرچ یا باز کردن سایت های مختلف با تبلیغاتی مواجه شده ایم که گاهی برای ما کلافه کننده شده اند. الگوریتم پیج لایوت برای جریمه کردن سایت هایی طراحی شده است که به صورت افراطی از این تبلیغات استفاده می کنند. یک مشاور سئو، به این الگوریتم توجه کرده و تعداد تبلیغات آزاردهنده سایت ها را به صفر می رساند.

 

الگوریتم پیج لایوت

 


چرا باید از الگوریتم پیج لایوت استفاده کرد؟


مشاور سئو شما را راهنمایی می کند تا از با رعایت این الگوریتم، از مواردی چون کاهش بازدید از سایت، کاهش محبوبت نزد گوگل، کاهش سرعت و انعطاف پذیری سایت جلوگیری شود.

 


چه تبلیغاتی باعث نقض الگوریتم پیج لایوت می شود؟

 

پاپ آپ ها، تبلیغات فلشی و تبلیغات بین پست ها، از این دسته تبلیغات محسوب می شوند که در جلسات مشاوره سئو راهکاری برای کاهش آن توسط مشاور سئو ارائه می شود تا الگوریتم پیج لایوت را رعایت کرده باشید.


فرض کنید کاربر به دنبال سرچ مطلب خاصی باشد اما با هجوم تبلیغات مواجه شود به نحوی که مطلب اصلی به کل در حاشیه قرار بگیرد! حدس می زنید چه اتفاقی می افتد؟ قطعا صفحه شما را خواهد بست و نام سایت را به خاطر می سپارد که اگر کلاهش هم افتاد دیگر سمت سایت شما آفتابی نشود. اما راهکار چیست چون گریزی از تبلیغات نیست و به نوعی باعث کسب درآمد می شوند. می دانیم تبلیغات واجب است اما نه به نحوی که مطلب اصلی در میان سیل عظیم تبلیغات گم شود. به همین خاطر است که می گوییم باید با استفاده از خدمات مشاوره سئو تبلیغات را تا حد معقول کاهش داده و به این وسیله رتبه سایت را افزایش دهید.

 

آموزش سئو در اصفهان


چرا گوگل الگوریتم پیج لایوت را ابداع کرد؟


شکایت مخاطبین از حجم تبلیغات و کم کیفیت شدن محتواها به علت تبلیغات یکی از دلایلی محسوب می شود که گوگل این الگوریتم را برای مشاور سئو گذاشت تا مخاطبین از محتواها رضایت خاطر داشته باشند. این الگوریتم نیز ماننده همه الگوریتم های دیگر به این خاطر به وجود آمد که کاربران زودتر به نتیجه مورد نظرشان رسیده و در این میان چیزی آن ها را نیازارد. بنابراین می توان گفت به همین علت فردی که به امر مشاوره سئو علاقمند است باید حتما آموزش سئو دیده باشد تا بتواند سایت را در ردیف اول سرچ قرار دهد.

 

یکی از عواملی که یک فرد را تبدیل به یک مشاور سئو حرفه ای می کند، علاوه بر گذراندن دوره های آموزش سئو نزد افراد ماهر و متخصص در این رشته، به روز کردن اطلاعات در زمینه الگوریتم های جدیدی است که گوگل وضع می کند تا سایت را در رده های نخست نمایش دهد. یک سئو سایت هر چقدر هم که خوب و حرفه ای باشد، باید مدام به روز شود تا سایت در رده های ابتدایی نمایش باقی بماند.

 

سئو وردپرس


الگوریتم گوگل سند باکس چیست؟


یکی دیگر از الگوریتم های گوگل، الگوریتم سند باکس ((sand box نام دارد. این الگوریتم کاربرد بسیار جالبی دارد که قطعا برای یک مشاور سئو، دانستن آن یک نیاز حتمی به شمار می آید. اگر به عنوان یک مشاور سئو، به تازگی سئو یک سایت تازه کار را بر عهده گرفته اید، بالا آمدن آن برایتان کار دشواری به نظر می رسد. شک نکنید که بالا آمدن سایت جدید به علت الگوریتم سند باکس کار دشواری است. در ادامه با یک مثال الگوریتم سند باکس را برایتان تشریح می کنیم. دانستن این الگوریتم کلید طلایی برای مشاوره سئو محسوب می شود.

 


کارکرد الگوریتم گوگل سند باکس


زمانی که دوست جدیدی به گروه دوستی شما اضافه می شود، آیا به راحتی تمام راز های خودتان را به ایشان می گوئید؟ قطعا خیر! اعتماد کردن به یک تازه وارد کار دشواری است. گوگل نیز همین طور عمل می کند. زمانی که یک سایت به تازگی وارد گوگل می شود، ابتدا در سند باکس گوگل به عنوان یک محیط آزمایشی رفتار می کند تا اعتماد گوگل را به خود جلب کند. تعجبی ندارد که هر چه از کلمات کلیدی درجه یک استفاده کنید هم سایت شما در ردیف اول جست و جو قرار نخواهد گرفت! بنابراین یک مشاور سئو باید در چند ماه اول (معمولا تا ۴ ماه) صبور باشد و بالا نیامدن سایت را به پای عملکرد ناقص خود نگذارد.

 

آموزش الگوریتم های سئو


سند باکس گوگل یک فرصت است و نه تهدید


در زمانی که سایت شما در سند باکس قرار می گیرد شما باید استراتژی های محتوایی سایت خود را تعیین کرده و برنامه ای برای آن بریزید تا در آینده (بعد از آن که اعتماد گوگل جلب شد) سایتتان به صورت موفق در ردیف اول جست و جو قرار بگیرد.

 


فلسفه نام گذاری سند باکس یا جعبه شنی


همان طور که می دانید الگوریتم های گوگل بی دلیل نام گذاری نمی شوند و هر کدام فلسفه ای دارند. سند باکس به معنای جعبه شنی است. در دنیای امروز که هر روز به تعداد سایت ها اضافه می شود، شما باید ابتدا در یک محیط امن مانند یک کودک شن بازی کنید و سپس وارد محیط واقعی شوید. این کار بی شک به نفع شما است زیرا تمرین در محیطی به دور از هیاهو بهتر از وارد شدن به محیط پر تلاطم است. به خصوص اگر در ابتدا کار مشاوره سئو هستید این الگوریتم تمرین خوبی برای شما محسوب می شود.

 

خدمات مشاوره سئو در اصفهان


چرا گوگل الگوریتم سند باکس را به ابداع کرد؟


همه ما می دانیم که گوگل مدافع سر سخت حقوق مخاطبان است. پیش از آن که الگوریتم سند باکس به وجود بیاید، سایت های اسپم زیادی به وجود آمدند که مخاطبان به آن ها جذب می شدند. گوگل برای جلوگیری از به وجود آمدن چنین سایت هایی الگوریتم سند باکس را برای مشاورین سئو به وجود آورد تا از آن برای تمرین در محیط امن و اعتماد سازی استفاده کنند. البته برخی سایت ها در سند باکس قرار نمی گیرند.

 


آیا سایت شما در سند باکس قرار دارد؟


به عنوان یک مشاور سئو حق شما است که بدانید در ابتدای کار علت پیشرفت آهسته شما، الگوریتم سند باکس است یا مشکل جای دیگری است؟ برای آن که از روند مشاوره سئو سایت تحت نظارت الگوریتم گوگل سند باکس اطلاع حاصل کنید، بهتر است به ابزار سرچ کنسول سایت رفته و ترافیک ورودی سایت را چک کنید. اگر بیشترین آمار ورودی سایت شما از کلماتی به جز کلمه های کلیدی باشد می توان گفت به احتمال زیاد سایت شما در جعبه شنی گوگل قرار گرفته است.

 

بهبود رتبه گوگل با کمک مشاور سئو


چگونه از دست الگوریتم جعبه شنی گوگل خلاص شویم؟


عجله نکنید! شما با آموزش سئو و اصول بهینه سازی می توانید قلق الگوریتم های گوگل را بدست بگیرید و موفقیت خود را تضمین کنید.شما در جعبه شنی فرصت رشد دارید! اما گام هایی وجود دارد که به تدریج می تواند شما را از این الگوریتم خلاص کند. حضور مشاور سئو در کنار کسب و کار شما سبب می شود با اطمینان بیشتری استراتژی های سئو را پیاده سازی نمایید. خدمات مشاوره سئو بهترین راه برای رقابت با حریفان شما در حوزه کسب و کارتان است. 

 

 • محتوا درجه یک تولید کنید
 • الگوریتم های دیگر گوگل را به خوبی رعایت کنید
 • از لانگ تیل ها استفاده کنید
 • سر گوگل را کلاه سیاه نگذارید


این الگوریتم گوگل نیز می تواند به رشد سایت های مفید و کاربر پسند کمک کند.

 

آموزش سئو در اصفهان


گام به گام در آموزش سئو


امروزه مباحث سئو و مشاوره سئو به یکی از مباحث پر طرفدار در زمینه تجارت الکترونیک تبدیل شده که جوانان علاقمند به دنبال یاد گیری این مهارت کارآمد هستند. اگر شما هم به دنبال یادگیری سئو و تبدیل شدن به مشاور سئو هستید این بخش را از دست ندهید.

 

گام به گام آموزش سئو


چه کسانی به آموزش سئو نیاز دارند؟


در پاسخ به این سوال باید گفت هر چند محدودیتی برای آموزش سئو وجود ندارد و تمامی علاقمندان می توانند در این زمینه آموزش های لازم را دیده و تبدیل به یک مشاور سئو شوند اما عده ای وجود دارند که دیدن آموزش سئو لازمه کار آن هاست؛ مدیرانی که قصد دارند در زمینه دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خودشان را گسترش دهند و برنامه نویسان.

اگر می خواهید به یک مدیر موفق در زمینه دیجیتال مارکتینگ تبدیل شوید باید در کنار بهره گیری از خدمات مشاوره سئو، خودتان نیز آموزش سئو را دیده باشید. در صورتی که وقت شرکت در دوره های آموزش سئو به شکل حضوری را ندارید خبر خوبی برای شما داریم؛ این دوره ها به شکل آنلاین نیز برگزار می شود و شما می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

خدمات مشاوره سئو در اصفهان


در انتخاب کلاس آموزش سئو دقت کنید


طبیعتا همه علاقمندان به سئو تمایل دارند آموزش سئو را به بهترین شکل بگذرانند تا بعد از اتمام دوره آموزشی به راحتی وارد بازار کار شوند اما سوال این جا است که بهترین دوره آموزش سئو چه ویژگی هایی دارد؟

 

 • مدرس با تجربه یکی از مسائلی که در انتخاب کلاس آموزش سئو باید به آن توجه داشته باشید، مدرس کلاس است. یک مدرس خوب سئو باید دارای سابقه تجربی در زمینه مشاوره سئو داشته و در بازار کار آموخته های خود را به کار گرفته باشد. اهمیت سابقه تجربی مشاوره سئو برای مدرس زمانی خودش را نشان می دهد که شما وارد بازار کار شده و با مشکلاتی در حین کار مواجه می شوید.

 

بهترین مدرس سئو

 

 • قدرت بیان عالی مدرس: یکی دیگر از ویژگی های مدرس خوب سئو، قدرت انتقال مفاهیم است. از آن جا که سئو مبحث مهمی در زمینه دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید، مدرس سئو باید به رسا ترین شکل ممکن مفاهیم را به دانشجویان بیاموزد.

 

 • انجام برنامه های عملی در حین کارآموزی: یاد گیری تئوریک مسائل آموزش سئو برای تبدیل شدن به یک کارشناس و مشاور سئو کفایت نمی کند بلکه باید به شکل عملی نیز پروژه هایی برای انجام داشته باشید زیرا در کار عملی بسیاری از نکات را خواهید آموخت.

 

آموزش سئو در اصفهان

 

چه انتظاری باید بعد از گذراندن کلاس آموزش سئو از خودتان داشته باشید؟


در پایان دوره آموزش سئو باید از خودتان سوالات زیر را بپرسید اگر جواب آن ها را می دانستید می توان گفت شما اولین گام برای تبدیل شدن به یک مشاور سئو را برداشته اید.

 

 • آیا می دانید چگونه کلمات کلیدی را پیدا کنید و موفق به پیدا کردن آن ها می شوید؟
 • آیا می توانید بر اساس کلمات کلیدی محتوای با کیفیت و درجه یک تولید کنید؟
 • آیا می دانید چگونه لینک های داخلی بسازید؟


این ها سوالاتی است که مجوز ورود شما به مبحث جذاب مشاوره سئو محسوب می شود.

 

مشاوره سئو در اصفهان


چرا باید پس از یاد گیری اصول اولیه سئو، دائما خودتان را آموزش دهید؟


منظورمان از تعلیم دادن خودتان به روز نگه داشتن اطلاعات در زمینه سئو است. اگر شانس با شما یار باشد و پس از گذراندن دوره آموزش سئو، نزد یک مشاور سئو مشغول کارآموزی شوید، باید به طور دائم الگوریتم های جدید گوگل را بررسی کرده و روی آن ها مطالعه داشته باشید. فراموش نکنید که گوگل به علت بالا نگه داشتن کیفیت کار خود دائما الگوریتم های جدیدی ارائه می دهد که دانستن و اطلاع پیدا کردن از آن ها لازمه کار مشاور سئو محسوب می شود.

 

مشاوره بهینه سازی سایت


قدم به قدم تا بهینه سازی سایت:


پس از گذراندن دوره آموزش سئو نوبت به مرحله اجرا می رسد. در ادامه گام هایی که باید از ابتدا بردارید تا سئو سایتتان به خوبی انجام شود را به شما می آموزیم.

 

 • نام دامنه را با دقت انتخاب کنید: بعد از قبول پروژه مشاوره سئو یک کسب و کار آنلاین باید با مدیر آن کسب و کار در خصوص انتخاب یک نام دامنه مرتبط و خوب صحبت کنید. بسته به این که کسب و کار در چه زمینه ای فعالیت دارد نام دامنه را انتخاب کنید.

 

 • سیستم مدیریت محتوا مناسب: از افزونه های متنوع و قدرتمند برای مدیریت محتوا استفاده کنید تا سایتتان بهینه شود و در اولویت های نمایش گوگل در سرچ مخاطب نمایش داده شود.

 

 • طراحی سایت به شکل قاعده مند: اگر قواعدی که برای طراحی یک سایت حرفه ای وجود دارد را رعایت کنید، می توانید در فرآیند مشاوره سئو انتظار بهینه شدن سایت خودتان را داشته باشید.

 

آموزش مشاوره سئو

 

 • الگوریتم های گوگل را رعایت کنید: گوگل الگوریتم های زیادی دارد که در صورتی که به آن ها توجه کرده و آن ها را به کار بگیرید، در بهینه سازی سایت شما اثر گذار خواهد بود.

 

 • اجازه دسترسی محدود برای ایندکس: اگر تمام بخش محتوای شما ایندکس شود می تواند به ضرر شما تمام شود بنابراین باید اجازه دسترسی برای ایندکس توسط موتورهای جست و جو را محدود کنید.

 

 • سایتتان را در موتورهای جست و جو ثبت کنید: یکی از کار های مهم در مشاوره سئو، رصد دائمی عملکرد است. شما باید سایت خود را به موتورهای جست و جو معرفی کنید تا آن ها شما را بشناسند. برای معرفی آدرس سایت به موتور جست و جو گوگل به google webmaster tools مراجعه کنید.

 

 • عملکردتان را مورد بررسی قرار دهید: نکته مهم در مشاوره سئو این است که شما دائما عملکرد و ورودی سایت خودتان را توسط گوگل آنالیتیک مورد بررسی قرار داده و اگر کارتان ایرادی دارد آن را پیدا کنید تا به صفحه اول جست و جوها برگردید.

 

خدمات مشاوره سئو در تهران


نکته: این گام ها که گفته شد در فرآیند مشاوره سئو، چندان آسان نیست و اجرایی سازی آن ها نیازمند تجربه و مهارت زیادی است. اگر می خواهید به یک مشاور سئو خبره تبدیل شوید لازم است که صبوری کرده و در صورت خطا، نا امید نشوید. به یاد داشته باشید همان طور که شما به دنبال سئو سایت خودتان هستید میلیون ها مشاور سئو دیگر نیز روزانه در صدد انجام این کار هستند بنابراین باید برای به نتیجه رسیدن صبر داشته باشید و از خطا کردن هراسی نداشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۵]
 • برچسب ها :

دیدگاه ها

علی

مشاور سئو چه کاری اضافه تر از مجری پروژه سئو برای سازمان ها انجام می دهد؟

پاسخ
sheikhbahaei

با سلام. وظایف مشاور سئو و مجری پروژه سئو متفاوت است اما بسته به توافق طرفین می تواند وظایف و مسئولیت های متفاوتی در نظر گرفته شود.

پاسخ
مینا

خدمات مشاوره سئو فقط شامل بالا آوردن سایت تا صفخه اول گوگل میشود؟

پاسخ
sheikhbahaei

سلام. مشاوره سئو شامل تحلیل و بررسی سایت برای جایگاه یابی بهتر در موتورهای جستجو از جمله گوگل است. موارد اجرایی بر اساس توافق می تواند صورت پذیرد. لطفا برای دریافت خدمات سئو کلمات کلیدی پیشنهادی خود را به همراه ادرس سایت مورد نظر به شماره واتس اپ ۰۹۱۳۱۰۹۸۸۷۵ ارسال نمایید.

پاسخ
محمد

سلام وقت بخیر
مجموعه شما در زمینه فرش دستباف و ماشینی هم پروژه سئو انجام می دهد؟ همه عبارات از طرف ما اعلام میشه یا اینکه شما هم پیشنهاد می کنید؟

پاسخ
sheikhbahaei

سلام. روز شما بخیر. لطفا ادرس سایت مورد نظر و کلمات کلیدی پیشنهادی خود را از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۳۱۰۹۸۸۷۵ ارسال فرمایید. بعد از بررسی پروپزال خدمات سئو و پلن مشاوره سئو خدمت شما ارسال می شود. علاوه بر کلمات پیشنهادی شما ، کلمات مناسب حوزه کاری شما در پروپزال ارائه می شود.

پاسخ
سیما صمدی

سلام. ممنونم از مطالب مفید و کاربردی
برای آموزش سئو در اصفهان کدام موسسه را تایید می کنید؟ اگر بخواهم به یک متخصص سئو تبدیل شوم چه مدت زمان نیاز است؟

پاسخ
sheikhbahaei

با سلام. ممنون از همراهی شما. دوره آموزشی کارشناس خبره دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر در شهر اصفهان برگزار می شود. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۱۳۶۷۵۹۰۴۱ تماس بگیرید.
آموزش سئو به صورت خصوصی در جلسات مشاوره سئو امکان پذیر است. در صورت تمایل درخواست خود را از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۱۳۱۰۹۸۸۷۵ ارسال نمایید.

پاسخ
مهربانو

چقدر توضیحات الگوریتم های گوگل جالب بودند. لطفا در مورد رویکرد مجری و مشاور سئو در برابر هر یک از الگوریتم ها بیشتر توضیح دهید. ممنون

پاسخ

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.