-->
منتور بازاریابی

منتور بازاریابی
۰ (۰)

۵ دلیل مهم برای اثبات اینکه شما به منتور بازاریابی نیاز دارید!

به قول سر آیزاک نیوتون مربیان می توانند سطح دید را افزایش دهند و افرادی با ویژگی های محافظه کاری را قادر به طی کردن ارتفاعاتی بلندتر نمایند. مربیان و مشاورین دیجیتال مارکتینگ، منابع انکارناپذیر و متفاوتی را ارائه می دهند که لزوماً یا به راحتی در دسترس دیگران قرار ندارند.

ارزش مربیگری در یک حوزه بسیار بیشتر از حد تصور و باور انسان ها است. به عبارتی می توان گفت که در صورت انتخاب منتور بازاریابی ، می توان شاهد ایمنی در سطح کار بود! موضوعی که دغدغه بسیاری از انسان ها است.

درخواست مشاوره محمدرضا شیخ بهائی

مربیان بزرگ باید این ویژگی ها را داشته باشند!

مربیان عالی منابعی استثنائی و ابزارهایی حیاتی را ارائه می دهند که به دلیل تجربه، اطلاعات گسترده و دانش ویژه در اختیار آن ها قرار گرفته است. اطلاعاتی که لزوما در اختیار هیچ فرد دیگری نیست!

منتور بازاریابی را می توان از نظر میزان تاثیرگذاری در یک گروه، مثابه “باد” دانست. جریان یافتن باد، هر ناممکنی را ممکن می سازد. اگر در انتخاب منتور بازاریابی تمامی پارامترهای مهم را مدنظر قرار دهید، تبدیل به فردی واقعا خوش شانس خواهید شد!

 

 • مربیان بزرگ به موفقیت شما علاقه نشان می دهند
 • مربیان بزرگ ابزارها و روش هایی ویژه را برای موفقیت شما در اختیار دارند
 • مربیان عالی با مطابق با ایده های شما پیش می روند
 • مربیان عالی به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه در حرفه خود باشید
 • مربیان عالی با شما رقابت نمی کنند بلکه مکمل شما هستند
 • مربیان بزرگ از موفقیت شما نمی ترسند و برای آن ها تهدیدی به شمار نمی روید

 

بهترین منتور بازاریابی

۵ دلیل برای نیاز شما به یک مربی یا منتور بازاریابی نیاز دارید

 

 • منتورینگ شما را برای تغییر آماده می کند.
 • Mentoring زاویه و افق های دید شما را تنظیم می کند.
 • Mentoring باعث افزایش انگیزه در شما می شود.
 • منتور بازاریابی به شما برای اوج گرفتن کمک می کند.
 • آن ها مانع انتخاب های اشتباه شما می شوند.

 

در جدید اصول علم اقتصاد، بیان شده که نیروی کار جدید صرفاً نباید به سختی کار کند، بلکه انتخاب روش های هوشمندانه برای کار کردن است که می تواند نتیجه ای متفاوت را رقم بزند. مربیان حرفه ای با ارائه مشاوره هایی تخصصی در این مسیر به افراد کمک می کنند.

آنها ایده ها، افکار و بینش هایی را ارائه می دهند که شما را قادر می سازد فراتر از حوزه دید خود را ببینید. مدرسان بازاریابی با بالا بردن توانایی تفکر، افق های دید شما را تغییر می دهند. به نوعی می توان گفت که یک مجموعه در صورت انتخاب Mentoring به سادگی از سایر مجموعه های مشابه پیشی خواهد گرفت.

منتور بازاریابی حامی شما است و این البته به شرط عدم سوء استفاده از فرصت ها، ظرفیت ها و دانشی است که در اختیار شما قرار گرفته است. چرا که در این صورت دیگر قادر نخواهید بود تا از این مجموعه عظیم دانش ها بهره مند گردید.

رسیدن به مرحله مشاهده تغییراتی ملموس در نتایج و دیدن رشد واقعی مجموعه یا حتی رشد فردی در تجارت، می تواند زمانی اتفاق بیفتد که از شخصی دیگری که قبلاً در زمینه شما موفق بوده و مایل است به رشد شما کمک کند، کمک بگیرید.

حتی فقط درخواست مشاوره از آن شخص نیز می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها و همینطور وقت شما گردد. موفق ترین مشاغل دارای یک وجه مشترک هستند، آنها مشاور یا مربی دارند. اما جستجوی مشاوره یا Mentoring می تواند ترسناک تر از حد تصور شما باشد.

منتور بازاریابی در اصفهان

با منتور بازاریابی از برخی از تجربه ها در دنیای واقعی بهره مند شوید

اگر مربی بازاریابی که به فکر همکاری با او هستید سالهاست که در این رشته فعالیت می کند، پس شما از یک تجربه جهانی کاملا واقعی بهره خواهید برد. آنها می توانند از مشکلاتی که با آنها روبرو شده اند، تصویری دقیق را به شما نمایش دهند.

تصور کنید که می توانید به آینده نگاه کنید و بدانید که یک تاکتیک بازاریابی ممکن است به شدت شکست بخورد. پس آن را انتخاب نخواهید کرد! خب یک منتور بازاریابی می تواند به شما کمک کند تا این موضوع را پیش از دیگران کشف کنید.

در واقع منتور بازاریابی فقط به شما نمی گوید که این کار را انجام ندهید، بلکه به شما کمک می کند تا از طریق گزینه هایی هوشمندانه و کاملا منطقی، شاهد نتایجی کاملا عکس در این رابطه باشید.

آیا شما اغلب فکر می کنید که تیم بازاریابی شما فقط یک گام تا موفقیت فاصله دارد؟ اگر توانایی پرداخت حقوق و مزایا یک منتور بازاریابی اختصاصی را داشته باشید، این واقعیت دارد. اما این موضوع دربردارنده هزینه هایی است که شاید شما قادر به پرداخت آن نباشید.

در نتیجه پیشنهاد جایگزین برای این موضوع چیست؟ کار با یک مربی بازاریابی به شما نشان می دهد که چه چیزی برای بازاریابی تجارت شما ضروری است. با این کار انتخاب فرد مناسب برای مشاوره دائمی در آینده آسان تر خواهد شد.

در دراز مدت چه بخواهید کسی را برای انجام بازاریابی خود استخدام کنید و چه همکاری با یک مشاور را ترجیح دهید، در حال دریافت الگوهایی برای بازاریابی خواهید بود. در این حالت به درستی می دانید که از چه منبعی باید کمک بگیرید و چه سوالاتی را در این باره مطرح کنید.

هزینه منتور بازاریابی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.